cos ci pokaze :
http://www.unistrapg.it/italiano/didattica/lingua_cultura/
nie zeby wlasny uniwerek reklamowac, ale jako ze pracuje w biurze, ktore wszystkich informacji o kursach udziela to powiem tak:
1 miesiac kursu kosztuje 300 euro- masz ok.22 godzin tygodniowo, wiec ok. 80 miesiecznie- przelicz sobie cene za 1 godzine lekcyjna- grupa miedzynarodowa, wiec i nowych kolegow poznasz itp., teraz to juz troche pozno ale mozesz tez wystapic o stypendium, itp. i poziom wysoki. :) to tak na przyszlosc- dobrze Ci radza- sproboj sobie sama kurs znalzc na Uniwersytecie, na pewno taniej wyjdzie:)