Szkoła we Wrocławiu

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć.
czy możecie polecić mi dobrą szkołę j. włoskiego we Wrocławiu?

pozdrawiam
Tomek
Polecam wloski ProfiLingua. A raczej pania Adrianne Zapaśnik, która tam kiedyś uczyła. nie wiem czy nadal uczy, ale to najlepsza nauczycielka włoskiego jaką miałam. Kompetentna, wymagająca, w krótkim czasie nauczyłam sie naprawde dużo.
a ja szczerze polecam http://cjw-si.pl/
a ja nie polecam ,,si,,
a czy można wiedziec dlaczego?
Nie wiem kto nie poleca, ale ja jestem bardzooo zadowolona z cenrtum języka włoskiego si. Uczęszczałam tam przez 2 semstry i nie mogę nic złego powiedzieć! Miła atmosfera, małe grupki i ciekawie prowadzone zajecia. Wszystkim zainteresowanym podaje adres www.cjw-si.pl, na wszelkie pytania z chęcią odpowiem/pozdrawiam serdecznie!
Cześć Margot86! Wiesz...właśnie szukam dobrej szkoły językowej z możliwością nauki języka włoskiego. Mówisz, że jesteś zadowolona z centrum "Si"? Napisz mi coś więcej proszę, bo ja jestem naprawdę zagubiona, nie wiem na jaką szkołę sie zdecydować, a zależy mi na czymś 'porządnym', gdzie czegoś się nauczę, a mój czas nie będzie stracony...a z tym to teraz ciężko nie ukrywajmy, tyle szkół sie reklamuje, ale teraz trafić na tą właściwą...Z góry dzięki, narka!
Wiesz...nauczyć sie możesz wszędzie bo tak naprawde w dużym stopniu zależy to od Ciebie i Twojej motywacji. Mnie polecono kilka szkół,zdecydowałam się na centrum `Si` i przekonałam się, że tam naprawde można się czegoś nauczyć. Oczywiście poświęcałam sama dużo czasu na nauke,ale też dużo wynosiłam z zajęć, a to jest chyba najważniejsze!Pozdro!
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Solo italiano