kurs w Warszawie

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie. Znacie może jakąś dobrą szkołę językową w Warszawie, która oferowałaby kurs włoskiego na poziomie średniozaawansowanym?
Saluti e baci!!!
Nie chodzi mi o kurs wakacyjny.
:D..sorry..ale zalapalam to minute po wyslaniu...tu w It jest wsciekle goraco..reakcje mam ciut opoznione :D..pomyslam ,ze jestes uczniem ahaha..wybacz
Chciabym wziąć się za włoski i chciałbym wyrobić sobie jakiś certyfikat.
hej! ja w tamtym roku przygotowywałam się do matury i poszła na zajęcia do studentki, która w tym roku otworzyła swoją własną szkołę. Naprawdę mogę Ci ją polecić, bo maturę rozszerzoną zdałam bardzo dobrze, a w szkole wcale nie miałam włoskiego, więc to wszystko jej zasługa. Na lekcjach prócz nauki, mogłam posmakować pysznej włoskiej kawy, i pożyczać włoskie gazetki i książki! podaje adres jej szkoły: www.scuoladante.pl, jak byś miała pytania to pisz [email] w Warszawie wypróbowałam milion szkół włoskiego, więc mogę pomóc!
Ze studentami tak bywa, to prawda.... I w Warszawie chodziłam do jednego - Tomka,absolwenta, który był koszmarny, więc czas i pieniądze stracone... Jednak trzymam się zdania, że Ewa Tarasek serio potrafi nauczyć włoskiego, ja z przygotowania do matury jestem bardzo zadowolona, bo żadna szkoła nie ma żadnego specjalnego kursu przygotowującego.

Ja również byłam już kilka razy na kursie we Włoszech i jest to najlepsza forma nauki włoskiego, jednak wszystko zależy od szkoły i chęci nauczycieli.... kilka razy trafiłam na super włochów, którzy potrafili nauczyć i zachęcić do nauki a na lekcje do innych nawet mi się wstawać nie chciało.

Jeśli ktoś chciałby więcej informacji to mogę doradzić szkołę w Rzymi i Florencji!
Ciekawe, czy panna od "świerzej kawy" rzeczywiście była italianistką... Ale o czym my mówimy, taka np. Lingua Tua reklamuje się na oficjalnej stronie (!) przyjdź do nas, a my POKARZEMY Ci, że warto jest go rozumieć (to o jęz.angielskim akurat). Ciekawe, czy to ta szefowa pisała... O universitalis wiadomo jakie są opinie, więc może dać szansę rzeczywiście komuś nowemu? Ja szukam i nie wiem na razie.
ach ,ciao Marsh!
Reklamodawcy chyba o tej porze już dawno śpią :) a w przeciwieństwie do lingwistów którzy pijają "świerzą kawę" to ja wolę po prostu świeżą :)
A tak na serio to znajoma mi podrzuciła tą szkołę Presto i mówiła że jest bardzo ok i że wykładowcy są z Polski i z Neapolu i z Kampanii i że jest zdowolona
ja w pracy mam często do czynienia z ludźmi z Włoch (pracuję w tzw. Kulturze) i też szkoda mi marnować i zapominać tego co mi wpajano przez 3 lata w liceum (Lectio Latina) - myślałem o tym żeby skorzystać z jakiegoś absolwenta ale z reguły to jest marnowanie czasu i kasy - jasne najlepiej na wakacje wyjechać na 2 miesiące do "Rzymi"? ale nie każdego stać.
To, że ktoś jest z Włoch niestety nie wystarcza. Mam złe doświadczenia z "madrelingua", często nie mają pojęcia o nauczaniu. Ja zresztą też nie mogłabym uczyć polskiego :) Dasz namiary na tę znajomą? Najlepiej u źródła.
Cóż, chyba jednak malobep jest z presto... Brzydko :( Czy ktoś jeszcze chce się podzielić opiniami?
Slyszalam pozytywne opinie o sieci Empik, jednak sama nie potrafie powiedziec wiele o ich kursach.
Czyżby jednak admin się objawił...?
poszukiwanie w warszawie kursu włoskiego od poziomu B2 wzwyż jest skazane na porażkę; o ile nie ma problemu ze szkołami na poziomach początkujących, o tyle jedyną ofertę kursów na wyższych poziomach daje jedynie instytut; oczywiście szkoły prywatne mają w swojej ofercie takie kursy, tyle że nigdy one nie ruszają, z kolei w instytucie grupy potrafią być 11 osobowe, u tych dobrych lektorów
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Życie, praca, nauka