nawiazanie znajomosci

Temat przeniesiony do archwium.
Ciao a tutti!
Mieszkam w Foggi juz 8 miesiac i nie znam jeszcze nikogo.... moze zawitali tu jacys ciekawi rodacy ktorzy chcieliby nawiazac ze mna kontakt....?
Pozdrawiam i z gory dzieki za meile....
Mam pytanie , gdzie jest najwyzszy poziom italianistyki (najlepsi wykladowcy , najlepiej wykladane przedmioty , najciekawiej, itp.) W grę wchodzi chyba tylko UW lub UJ (ewentualnie UAM) . JEdnak , ktory waszem zdaniem ejst najlepszy (kazdy z tych 3 uniwerkow na 1 miejsce mozna dac ) . Studenci italiansityki lub osoby zwiazane z tym kierunkiem prosze o wasze wypowiedzi :)))
hej, ja chetnie nawiaze kontakt, ale podaj adres :) pozdrawiam
ja mieszkam w weronie od roku
pap
Ja móglbym :P:P nawiązać heheh :P:P.............ale ja za młody ejstem pzoa tmy włoskeigo neiznam :P:P.........i troszku brak kasy.ale zaniedlugo mzoe ebde w Milano :P:P
Czesc Evvvva, dzieki za odpowiedz... troche daleko z tej Verony do Foggi a co tam robisz? Sama jestes czy z towarzystwem?
Czesc, jestem Dagmara. Obecnie jestem w Polsce ale w lutym przyjezdzam do Foggi na Erasmusa. Bardzo ciekawia mnie wszystkie informacje zwiazane z tym miastem i chetnie nawiaze z Toba kontakt.
Pozdrawiam
Dagmara
:) Teraz pracuje :) a od pazdziernika zaczynam uniwerek w weronie
Mieszkam tu juz od ponad roku.
Mam tu mame i chlopaka :)
POzdrawiam
ewa [gg]
niesamowite!!! a ja przywiozłam ze sobą do katowic un vero foggiano!!!
Czesc Dagmara. Milo, ze sie odezwalas. Napisz do mnie na meila to Ci napisze wszystko co wiem.
[email]
Obawiam sie, ze moj wpis powoli robi sie nieaktualny bo za niedlugo przeprowadze sie do Merano na zupelnie rzeskie alpejskie powietrze Wloch. Ale podtrzynuje moj apel. Jestem pewna, ze i w Merano znajda sie rodacy....
Ewa a co bedziesz studiowac? Ja tez bym chciala ale primo devo fare documenti. Non sono ancora legale qui.
No i jak Ci sie zyje w Katowicach z tym vero foggiano?
Ja tez jestem z un foggiano tylko, ze w Italii.
mam pytanie -czy ktos moze mi powiedziec jak bedzie po wlosku :calineczka?
Z gory dziekuje
Se ricordo bene Calineczka si chiama "Mignolina" (da "mignolo" - mały palec) ;)
witwj waka ja jezdze do foggi wejdz na moje [gg]
przepraszma ma być vacca .mam w foggi kolezanki
vaca dosc dawno wyjechalas na polnoc,wiec pewnie znakomicie orientujesz sie co do tego rejonu ja obecnie wspolnie z zona mieszkam w foggi ale mysle o wyjezdzie na polnoc moze masz jakies ciekawe oferty pracy lub wiesz gdzie mozna poszperac by cos znalesc, jakies strony na necie gdzie wloscy pracodawcy oglaszaja sie pozdrawiam
Witam wysłalam Ci wiadomosc na gg. mam nadzieje ze sie odezwiesz
ja wlasnie niedlugo jade do Foggi. na sylwestra do mojej drugiej polowy
pozdrawiam wszystkich bylam we Wloszech 3 miesiace 2 tyg temu wrocilam,bylam na poludniu w Bari.Czy nie orientujecie sie gdzie moge znalezc prace jako terapeutka zajeciowa,slyszalam ze we Wloszech ten zawod jest poszukiwany tj pielegniarki.Pracowalam przy opiece nad starsza pania jezyka troszke poznalam.Czekam na odpowiedzi
Witam blacpuma nie widzialam wczesniej twego wpisu.i nie wiem czy to ze pisalas na gg wiadomosc tyczygo sie mnie.Jesli mozesz to napisz teraz bo akurat jestem ,to pogadamy.Ja chce jechac do Foggi w styczniu ,i bardzo mnie korci zeby juz zostac na dlugo albo jescze dluzej
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka