lotnisko

Temat przeniesiony do archwium.
mam prośbę lece niedługo do RZYMU,czy ktoś pomoże mi i napisze jak z lotniska ciampino,mam dojechać do st.tiburtina(musze tam wsiąść w autobus do L'AQUILA i nie wiem jak mam się tam dostac! może pomozecie??? a wiem że taxi kosztuje sporo bo 50 euro! zadużo jak dla mnie!!!!!
Pracuje w biurze podroży i z doświadczenia wiem ,ze nie zostaniesz zostawiona na pastwe losu,ponieważ z lotniska zawsze jest połączenie do najbliższego największego miasta .Takze napewno jest kilka autobusów czy bussów które co jakiś czas jadą z lotniska do rzymu (di miasta).

Z turystyczne pozdrowionka!!!
Swieta racja, niedaleko lotniska jest przystanek Atac, ktore jada na stacje Agnagnina zas autobusami Terravision e Schiafini dojedziesz na stacje Termini.
A mozna i tak:
Musisz udac sie na przystanek linii 551 stazione Ciampino (Vige Morena), jechac 15 przystankow i wysiasc na przystanku Agnagnina (metro linii A), potem jechac metrem linii A kierunek Battistini (15 przystankow) i wysiasc na stazione Termini, po czym wziac metro linni B, kierunek Rebbibia i wysiasc na 4 przystanku Tiburtina.
Chcialam sprostowac, ze autobusem Atac dojedziesz do przystanku metra Agnagnina, a bezposrednio do stacji Termini (glownego dworca w Rzymie) tymi drugimi...
Milej podrozy i napisz potem jak dotarlas!
dziękuje za rady!!!!!!!!! ale chyba to dla mnie za trudne-zważywszy że wogóle nie mówie po włosku i jade pierwszy raz!!!! zaprosiła mnie koleżanka, która niestety nie może mnie odebrać!

« 

Studia językowe

 »

Egzaminy