aparat orto

Temat przeniesiony do archwium.
cześć :) czy wie ktoś ile kosztuje aparat ortodontyczny we Włoszech? czy cena jest wyższ niż w Polsce?i ile kosztują wizyty,jesli ktoś miał z tym stycznosśc to prosze o informacje...pozdrawiam:)
aparat ortodontyczny we Wloszech kodsztuje ok 25[tel]euro a wizya w granicach 50 euro , pozdrawiam
o kurcze to sporo ..ale chyba na południu włoch bedzie taniej myśle...oczywiscie to cena na dwa łuki...
Ja napisalam Ci właśnie o cenie na południu.
Jeśli znalajdziesz dobrego ortodontę to może być trochę taniej, i może nawet rozlożyć Ci to na raty.
Jak bys chciała wiedzieć coś więcej to mój nr [gg]
oki odezwe sie do Ciebie na gg ,a Ty nosisz aparat?ale to dużo czytalam gdzies ze w ameryce płacą ok4000$ i w tym cena wizyt a tu jescze osobno sie płaci wizyty??kurcze w polsce by sie lepiej opłaciło ale ja chce jechac do włoch :/
Zawsze mozesz dolatywac. Ja tak robie. Co 6 tygodni jestem w Pl na zmiane luku. Pozdrawiam
ale czy to sie lepiej opłaca???
Noo.. zwazajac na ceny aparatu w Italii to raczej tak :)

(Ja placilam za aparat 1500pln + 100pln za wizyte co 6 tyg.)
Wiadomo, ze takie leczenie moze nieco sie wydluzyc ale to mi nie przeszkadza.. Tak sie wlasnie umowilismy z moim orto.. bo latanie co miesiac to raczej mi nie odpowiadalo...
Loty WizzAir'em kosztuja od 300pln wzwyz - zalezy od sezonu. Niestety jest to wydatek, ale nie zaluje.... Orto jest super specem w swoim fachu no i co te 6 tygodni mam mozliwosc spotkania sie z rodzinka :))

Pozdrawiam i zycze udanego wyboru :)
no dobrze ale jezeli cena wynosi te 2500E przypuscmy, to oprócz tego sie płąci za każdą wizytę??czy to moze jest juz wliczone w koszt aparatu ..to niesamowite ze jest taka różnica w cenach :(
No mnie tez zaskoczyly te ceny :-/ A wizyta to podobno ok 50Eu, ale na 100% to nie jestem pewna. No i tak jak powiedzialam - wszystko zalezy od miasta. Sprobuj poszukac gdzies na forach wloskich..
Zycze powodzenia.
porka daj mi twuj nr gg prosze porozmawiamy
a jak będzie po włosku aparat ortodontyczny ale ten stały ...??
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Solo italiano