nocleg na ciampino ;-)

Temat przeniesiony do archwium.
witajcie, mam śmieszne pytanie:
czy można siedzieć w nocy na lotnisku Ciampino w poczekalni?
Chodzi o to, ze mój samolot przylatuje o 21:15, a na drugi dzień rano jadę dalej z centrum Rzymu autobusem, więc nocleg w Rzymie po prostu mi się nie opłaca. Nigdy wcześniej nie leciałem samolotem i nie mam pojęcia jakie zwyczje panują na lotniskach ;-)
Dziękuję z góry wszystkim, którzy mi pomogą!
nie sadze ,zeby zamykali lotnisko w nocy ale nie wiem na pewno.natomiast napewno wiem ,ze dworzec kolejowy (roma termini) jest zamykany w nocy pomiedzy 2 a 5 ...warto o tym pamietac zebys nie musial spedzic nocy przed dworcem tak jak ja miesiac temu,kiedy z powodu opòznienia lotu uciekl mi ostatni pociag.na szczescie bylo paru polakow tak ze razem poczekalismy do rana siedzac na walizkach pomiedzy bezdomnymi przeroznych narodowosci spiacymi na gazetach...ale pomimo wszystko wspominam milo ta noc,poznalam fajnych ludzi :)
w lipcu lecialem z dwoma kolezankami i nasz samolot byl opozniony 2 godziny, takze, bylismy na ciampino przed polnoca
o tej porze ciezko sie juz bylo tanio dostac do centrum
zdecydowalismy sie kimnac na lotnisku, tym bardziej, ze nie bylismy wyjatkowi, bo sporo osob juz tam sobie drzemalo na ziemi
trzeba tylko wziac poprawke, ze teraz jest srodek jesieni, a nie srodek lata :)
paolo, mysle , ze z przekimaniem na lotnisku nie bedziesz mial problemu- w koncu na drugi samolot moglbys czekac np 8 godzin choc teraz nasunela mi sie watpliwosc, bo przeciez ty nie masz miedzyloadowania tylko ciampino jest twoja stacja docelowa wiec tak naprawde to mozesz miec chyba problem. na twoim miejscu adzwonilabym po prostu na okecie i spytala jak to wyglada- na pewno udziela ci informacji
powodzenia

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa