mieszkanie w Rzymie - PILNE

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc w przyszlym roku (w okolicach lutego) wyjezdzam do Rzymu i w zwiazku z tym poszukuje mieszkania. Czy moze ktos mi doradzic jak powinnam go szukac i gdzie. Poza tym prosze osoby, ktore w podobnym czasie beda sie tam znajdowaly o kontakt. Generalnie jesli ktos szuka wspollokatorki to trafil na wlasciwe forum :)
Ja nie jestem z samego Rzymu , a ok. 40 km. poza - mam duzy dom i na dole apartamet do dyspozycji , wiec jak jestes zainteresowana to odpisz , mam na imie Justyna , pochodze z Krakowa mam dwoje malych dzieci - jesli mi pomozesz przy domu i jakis wieczòr przy dzieciach - to lokum gratis.
Pewnie szukasz w centrum Rzymu - to nie z a mniej jak 300-400E za miesiac.Powodzenia .
Justynka napisz do mnie [email] interesuje mnie twoja propozycja jesli jest jeszcze aktualna
Hej Ewelina :) Ja i moje dwie kolezanki zamierzamy w najlblizyszm czasie rowniez wyjechac do Włoch. Poszukujemy mieszkania. Jak bedziesz miala moze jakies informacje, jak go poszukiwac to daj znac :) Pozdrawiam
[email]
Giustina jesteśmy zainteresowani Twoją propozycją ,proszę o kątakt e-mail na [email] w celu uzyskania większej ilości informacji.
Nie jest trudno znalezs mieszkanie w Rzymie,to znaczy tzw posto letto,ja jestem tu od pazdziernika i praktycznie juz po dwoch dniach udalo mi sie natrafic na super oferte,mieszkanka 20 minut od centrum,w swietnym stanie,za 200 euro miesiecznie,plus rachunki oczywiscie, wystarcy sie tylko dobrze rozejrzec.
Jka szukac to poza Rzymem.w Ryzmie sa drogie mieszkania,nawet bardzo wiec nie polecam.Szukaj mieszkana tam gdzie dojerdzaja kolejki aby latwo mozna bylo dojechac do centrum.Pozdrawiam
kochani szukam po nowym roku taniego lokum moze byc poza rzymem.postanowilem najpierw wyjechac zamieszkac pozniej poszukac pracy\ochrona osobista+kierowca\.czy to jest dobra kolejnosc? pomocy!
To sluszna uwaga , poza Rzymem zyje sie lepiej i tez znajdzie sie praca!!!
Ale ta Ewelina to nie bardzo zainetresowana , bo jak sie jej radzi to nie odpisuje.
ja tez mieszkam w rzymie od dwoch miesiecy, chche sie teraz przeprowadzic i szukam mieszkanie, wlasciwie to jest nas 3, szukamy kawalerki albo mieszkania dwopokojowego,
ale wcale nie jest latwo cos znalezc,
catterina napisz gdzie tak szybko znalazlas mieszkanie,
hihihi aż mi sie miło to wszystko czyta! nie spodziewałam sie że tak dużo Polek mieszka w okolicach rzymu! a jest ktoś z ostii, fiumicino lub okolic?
Pozdrawiam i zycze powodzenia wszystkim szukającym lokum, wg mnie nie jest łatwo coś fajnego znaleźć!
gIUSTINA ZAINTERESOWAŁA MNIE TWOJA OFERTA W LUTYM CHCIALABYM WYJECHAC DO WLOCH I BARDZO ZALEZALOBY MI NA TAKIM ROZWIAZANIU JESLI CHODZI O MIESZKANIE MOJE [gg] MAIL [email]
EWEINA TEŻ PLANUJE WYJAZD DO RZYMU W LUTYM (SZUKAM MIESZKANIA I PRACY W RZYMIE) JAK CHCESZ TO SIE ODZEZWIJ [gg]
Witam, jestem zainteresowana oferta mieszkania od września, jesli to jeszcze aktualne to prosze o kontakt [email]

Z gory dziekuje i pozdrawiam!
Hej. Pilnie poszukuje niedrogiego mieszkania lub pokoju w Rzymie, (najlepiej czesc północna ale niekoniecznie) lub okolicach na wrzesien z mozliwoscia przedluzenia pobytu.
Justyna, jesli Twoja oferta jest nadal aktualna to daj znac; [email] lub [gg] .
Jesli sa jakies osoby, ktore tez planuja wyjazd do Wiecznego Miasta we wrzesniu i poszukuja jakiegos lokum lub wspollokatorki to prosze o kontakt. Moze razem cos sie znajdzie:)
ELA. Studiuje w Rzymie i wynajmuje mieszkanie,szukam spokojnych i niepalacych studentek na drugi pokôj.Okolica-Tor Sapienza, dobry dojazd do Universytetu Sapienza.Tel.com.(Italia-prefiks)3475378016.
Hej,
właśnie zobaczyłam Twój wpis w temacie o mieszkaniu w Rzymie, mam pytanie, czy jesteś może jeszcze w tym mieście? Lub czy masz
może kontakt z właścicielem mieszkania, gdzie wynajmowałaś pokój?
Wyjeżdżam na rok na studia (La Sapienza) i poszukuję jakiegoś miejsca
do zamieszkania...
Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki i porady.
Może masz znajomych w Rzymie, którzy ewentualnie byliby skłonni pomóc
w poszukiwaniu pokoju?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź!
Dorota Drajewicz
A może ktoś z Was chciałby lokum na sierpień? Mam pokój dwuosobowy do wynajęcia w centrum Rzymu. Ale też i 3 osoby się zmieszczą jeśli chcecie obniżyć koszty ;)
Mieszkanie jest na Garbatelli 2 przystanki od Koloseum i jeden od Piramide (skąd jeżdżą pociągi nad morze). W mieszkaniu jest internet. W sierpniu lokum jest puste, więc będziecie sami. Swietna okazja jeśli kogoś interesują wakacje w Rzymie! Czy na letnią pracę.
piszcie na [email]
pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.