Jak sie domyslam brzydko napisal,ale prosze.....:)

Temat przeniesiony do archwium.
e` kiaro ke non ti conosco,io giudico la foto, mica la tua persona,ci sono molti utenti falsi qui sai....
stupidaggini!?!? quando ti troverai a scriverti con qualcuno ke non e` cio ke dice ripenserai alla mia lieve diffidenza.
cmq ne abbiamo parlato un po e gia la mia idea del fake si affievolisce.
alla prossima
prosze was
juz tlumacze
no to jak kasia tlumaczy , to ja odpoczne...a moge wtracic 3 grosze?
kasiu, ten typ tutaj robi na mnie brzydkie wrazenie, wiesz ....taki podejzliwy, jakis....nie on jeden na swiecie z kim mozesz przyjemnie gawedzic w necie, pomysl:-)
wybacz, ale moze nie znajac dobrze jezyka nie jestes w stanie tego wyczuc, to sobie pozwolilam powiedziec ci o tym, pozdrawiam:-)
no jasne ze ciebie nie znam.ja osadzam zdjecie,nie twojà osobè.wiesz,jest tutaj mnostwo falszywych osob...
glupoty!?!?jezeli przytrafi sie tobie pisac z kims,kto w rzeczywistosci jest calkiem kims innym,wtedy przypomnisz sobie o mojej nieufnosci.
w kazdym badz razie moia idea na temat fake sie....(nie wiem co znaczy te slowo-poczekaj zaraz spytam)
do nastepnego
Tak wiem od początku taki był...nie wiem co teraz dokłanie napisał,ale chcę tylko zobaczyć z ciekawości i na pewno nie będę utrzymywała dalszego kontaktu;)
Pozdrawiam.
i mnie nie przypadl do gustu....
kasia a to jest ten co zawsze,czy konwersujesz z kims innym?
trishya to slowo-ty wiesz napewno?
Facet pisze tak bo mówi,że mieszam,nie wie która to ja na zdjęcie i dlatego jestem oszustką tak?
Dobranoc i oczywiście dziękuje;)
Wysłałam do niego tylko pare wiadomości;)
fievole - debole, fiacco - czyli przygasa;-)
spokojna kasienko pelno takich na swiecie.a te lepsze typy to jak niewidoczni sa.
dobranoc.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Życie, praca, nauka