pomocy

Temat przeniesiony do archwium.
Chcialam sie zapytac czy z carta di soggiorno mozna pracowac?czy jest szansa otrzymania pracy?ale nie mam s woich dochodow to jak im udowodnie dla policji ze mam mieszkam razem ze swoim i on tylko pracuje ja rowniez chcem i wlasnie niewiem czy z carta di permesso mozna dostac prace bo z permesso di soggiorno mam troszke problemy bo na permesso di soggiorno potrzebna jest mi praca najpierw zeby wyrobic a ja niemoge znalesc pracy bo niewszyscy sa chetni prosze o pomoc bo juz dostaje szalu dziekuje z gory
niech ktos mi pomoze prosze...
przeczytaj sobie ... kwestura dla wszystkich od DEE, tam jest ladnie wszystko wyjasnione. Nie ma dla polakow czego s takiego jak carta di soggiorno in attesa di lavoro, niewazne ze masz pieniadze (tudziez twoj amore), chodzi o to ze mozna dostac pozwolenie tylko jak znajdziesz pracodawce co wystapi z prosba do urzedu o zatrudnienie cie itd... to juz bylo omawiane, moze cie tez zatrudnic (fikcyjnie) jakis znajomy, np jako gosposie i wtedy wyrobisz sobie pozwolenie, tyle ze ta osoba bedzie musiala ze cieie placic podatki.....

« 

Egzaminy

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia