Polska Tv we Włoszech-jak?

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę o pomoc. Jak odbierać polską tv (tvp 1, tvp 2, może polsat i tvn) we włoszech? Ze zwykłej digitale odbiera się tylko pierdołowate "zdrowie i uroda". Czy na płatnym sky będę miała zwykłe, polskie kanały? Bardzo proszę o pomoc
Ja sobie przywiozlam z Polski dekoder Polsatu i w ten sposob odbieram duzo polskich programow.Pozdrawiam.
A j mam Cyfre+ karta Pre paid i ponad 40 polskich kanalow,bo dekoder mam swoj i bez umowy.
Mam pytanie czy razem z dekoderem musialycie tez zinstalowc talerz cyfry czy wystarczy zabrac sam decoder?
poszukaj wyszukiwarce tam jest full tych tematow
Tvp1, tvp2, tvp info, tvn, polsat, wrzuc ten temat w wyszukiwarke bo mi sie omsklo
Troche zle sie wyrazilam, chodzilo mi o to czy moge przywiesc z Polski sam dekoder a talerz zafundowac sobie tu we Wloszech? Bo bede leciala samolotem...
wiesz cos sam muszisz wnosek wycignac ztych wpisow co obyci juz talerzami ludzie radza..ale mysle ze tak ..bo ja bym tez tak zrobila,przyleciala samolotem i kupila np.w Lidlu talerz,cos ok 50 eu ..widzialam ,ze kosztuje :D
..mialo byc:cos sama musisz wniosek wyciagnac z tych wpisow
rzadko ostatnio jestem na forum........ale talerz tzn.satelitke mozesz kupic sobie gdzie chcesz,bo sprzet bedzie odbieral tak samo.A jesli lecisz samolotem to i satelitke mozesz wyslac z Polski ,tyle tylko ze autokarem.Jedyna kwestia to ta co Ci sie bardziej kalkuluje finansowo....Przemysl tez czy wolisz cyfre czy polsat cyfrowy(tu akurat tez jest roznica w cenie)
a ja sie wycwanilam i ogladam darmowo programy polskie w jakosci hd przez neta...
a mozesz podpowiedziec w jaki sposób udało Ci sie ogladac tak nasza TV?
ja mam dekoder polsatu bez talerza przywiezionego z Pl, wiec mysle ze bedzie dzialal, u mnie dziala a naprawde mieszkam w fatalnie polozonej miejscowosci, jak jest duza wichura (tak ze 3x razy do roku) to nie dziala i trzeba wchodzic na dach i podlaczac od nowa, ale da sie przezyc:)
diddlina1 podaj namiary na darmowà tv przez internet.ja mam tylko tv polonia...
Ja tez mam cyfrowy polsat przywieziony z PL opłacam przez neta i mam wszystkie programy (w zależności od pakietu)
Nie widze lepszej opcji
Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Życie, praca, nauka