tanie linie

Temat przeniesiony do archwium.
pierwszy raz zamierzam poleciec do wloch tanimi liniami.
teraz beda mi potrzebne częsciej.ktore polecacie jeśli chodzi o turyn??
Witam!
Do Turynu TYLKO I WYŁACZNIE Z POLSKI BEZPOŚREDNIO DOLECISZ SKYEUROPE - POLECAM NIE MAIALAM NIGDY PROBLEMÓW Z NIMI.

Aha i loty sa Tylko z krakowa.

Pozdrawiam

Marta
tzn.tylko z krakowa ??
Tak,niestety bezpośrednie połączenie do turynu jest tylko z krakowa.
A skąd ty jestes?
ja polecam z wrocławia do Milano -RYANAIR
kursuje 3x w tygodniu: wtorek, czwartek, sobota -w obie strony
Możesz lecieś również sky europe z Krakowa do Mediolanu-Bergamo,zależy gdzie ci lepiej pasuje.Są też loty centralwings z warszawy do Bolonii.
lub Wizzair Katowice-Milano
kurcze ja jestem z Poznania :(( i tak nie wiem gdzie lepiej mi będzie.teraz musze sobie znaleść jakies stałe połączenie
przeprowadź się do wrocławia ;)
powodzenia!
z Poznania... fakt ... nie ma połączeń, a zastanawiałaś się już nad lotem z Berlina??
a moze taka opcja : ryanair z poznania do londynu (bedziesz tam kolo 17.00) a potem wieczornym lotem (kolo 19) z londynu do turynu. Wydaje się to skomplikowane, ale wcale tak nie jest.Cena też nie powinna być wyższa od lotu bezpośredniego.Załatw sobie online check in a ominiesz stanie w kolejce po bilet...poprostu przejdziesz sobie do odpowiedniej bramki (jezeli masz tylko bagaz podreczny) Plusem jest to, ze nie musisz spedzac dlugich godzin w pociagach i autobusach do krakowa itp. Ja tak robie bardzo czesto tylko przesiadam się we frankfurcie (jadac do treviso czy trieste) ....

kolejna opcja to wrocław-mediolan (ryanair)czy katowice -mediolan (wizz air) i wtedy z mediolanu pociagiem czy autem do turynu (jezeli cie ktos odbierze) krakow- turyn (skyeurope).... tych opcji jest całkiem sporo... POWODZENIA
hmmmmmmm. przerazacie mnie tymi kombinacjami :) to ja juz chyba wole samochodem :D
ja jeszcze nie mam doswiadczenia w tanich liniach.zawsze wszedzie latalam bezposrednio.moze czas zacząć.eh
Ale tu nie potrzeba doświadczenia: wysiadasz z jednego, wsiadasz do drugiego. Voilà
!
czesc iiiiiiiaaa:)
po pierwsze wyluzuj:)
nawet jesli sie zgubisz we wloszech to gwarantuje ze bedzie to bardzo mile wspominac:)

ja jestem w krakowa, ale mieszkam obecnie w bergamo a chlopaka mam z torino.
jesli odpowiada ci lot z krakowa to najlepiej bedzie jesli polecisz bezposrednio to torino wlasnie, unikniesz stresu.
jesli wyladujesz w bergamo to naprawde nie masz sie o co martwic, ja tak podrozuje non stop, tzn z bg do torino, autobusem i pociagiem, zalezy od dnia tygodnia i korkow. przemysl ktora destynacja jest dla ciebie najlepsza a ja pomoge ci w dalszych wskazowkach :)
moge [gg]
dzieki za wszystkie wskazowki:))
jeszcze mam troche czasu...ja tak zawsze troche panikuje,ale moze bedzie dobrze.jak by co bede pisac:)
a co powiecie o połaczeniach z neapolem?
jak najszybciej i najtaniej dostać sie z gdanska do neapolu. ktore linie?
Jak już o Gdańsku mowa, to może zna ktoś jakieś korzystne połączenia z Cagliari?
Ja jestem z Gorzowa i latam do Turynu z Berlina EasyJet albo AirBerlin. Jest połączenie na Bergamo a potem to autobusem do Turynu. Z Berlina jest wygodniej niż jechać do Krakowa lub Wrocławia (jak dla mnie) Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia