MASTER w Rzymie

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktos z was zrobil studia Master we Wloszech. Pytam bo interesuje mnie Master w Rzymie. Podzielcie sie prosze wrazeniami.
Masteru nie robilam. Robie za to corso di formazione - ktore podobnie jak master wchodzi w zakres formazione post laurea (nauka po zakonczeniu studiow, choc u mnie przypadek jest specyficzny bo robie to corso na podstawie dyplomu z polski a dodatkowo studiuje). To co ci moge powiedziec ze by zdobyc info o interesujacym cie masterze musisz wejsc na strone wybranego przez ciebie uniwerku w rzymie lub innym miescie, kliknac tam gdzie sa mastersy i preczytac dokladnie jego regulamin (bando). tam znajdziesz info dotyczace selekcji, ceny (moze byc nieco wysoka) i inne.
pozdrawiam
dzieki umbryjka :) chodzilo mi raczej o wrazenia, info znalazlam sobie sama, np. ile taki Master ludziom dal ecc. Na tym, na ktory sie czaje w Rzymie sa przewidziane 3 - miesieczne staze, interesowaloby mnie czy po nich udalo sie komus zatrzymac w tych firmach itd. Ceny faktycznie kosmos, od 3.500 euro w gore. Moge zapytac ile ten twoj corso trwa?
Kurs na ktore uczeszczam obecnie jest ufundowany przez Regione (Regione Umbria) wiec nic za niego nie place. Trwa on juz od poczatku lutego i ma zakonczyc sie na poczatku kwietnia (czyli okolo dwa miesiace). potem ma nastapic staz przez miesiac.

« 

Kultura i obyczaje

 »

CafeItalia