Tania kosmetyczka w mediolanie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam was wszystkich pięknie!Niedługo mam zamiar wyemigrować na stałe do Milano czy zna ktoś może jakąs tanią kosmetyczke a może nawet polkę:)Ile kosztuje np.woskowanie nóg!Pozdrawiam
Kosmetyczki nie znam, ale woskowanie nóg to możesz sobie sama zrobić, albo ja ci zrobię ;) Kupiłam sobie cały zestaw profesjonalny na allegro - taki ma moja kosmetyczka w Polsce i będę je sobie robić sama, bo w lipcu też przeprowadzam się do Italii - niedaleko Mediolanu.
a gdzie dokladnie, bo ja tez w czerwcu wybieram sie do wloch, w okolice milano :-)
do Vigevano a Ty?
ja blisko varese a dokladnie gallarate
O to super będziesz już miała blisko nad morze. Jak będziesz miała kiedyś chęć i trochę czasu, to może byśmy się spotkały. A Ty tam jedziesz do pracy czy na wakacje? Jeżeli masz ochote napisz do mnie na [gg]
Z tania kosmetyczka nie bedzie latwo, ale zwsze mozna poszukac i poytac na miejscu..Zalezy co cie konkretnie interesuje...Z depilacja nie ma problemu, Wloszki ciagle sie depiluja, bo ciagle zarastaja..taka uroda..Ale juz nie wszedzie zrobisz sobie tipsy, a o hennie mozesz po prostu zapomniec...
wejdź na bloga Kami-kosmetyczki w Mediolanie.Tam znajdziesz namiary na nią,zaraz na początku.

stellina-nails.blog.onet.pl

Kamila jest Polka,jest kosmetyczką
tel.do kami w mediolanie 3467000711
mail: [email]
kamila w swoim blogu pisze o sobie,pokazuje zdjecia swoich prac,dyplomy.
Wszystko ladnie, pieknie ale zarowno z Gallarate jak i Vigevano do Lissone jest daleko...Bo Kami jest wlasnie w Lissone....Ale moze lepiej isc do Kami niz szukac wloskiej kosmetyczki w Mediolanie???
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Egzaminy

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie