Bałtyk 2007

Temat przeniesiony do archwium.
Ponownie ja:)Jeszcze jedno pytanko do Was!W tym roku chciałabym pokazać chłopakowi polskie morze,bo jeszcze nigdy nie był a przyjeżdza do mnie na 2 tygodnie wakacji, jakie poecacie miejsca, które warto mu pokazać,jakie ciekawe obiekty itd?Widział tylko trochę Warszawe,Poznań,Toruń,Szklarską Porębe,Bydgoszcz i basta:)Więc piszcie co warto mu pokazać, żeby był zadowolony.Będzie samochodem więc żaden problem na pare meijsc:)
ja polecalabym Polwysep Helski, ale moze dlatego ze mam do niego sentyment, spedzalam tam wakacje jak bylam mloda ;) i dla mnie na haslo Baltyk otwiera sie od razu szufladka Hel. Zamierzam tam jechac z moim Alfredo, po drodze zaliczajac oczywiscie Trojmiasto.
Trójmiasto:)! ja też się tam wybieram z moim meniem-italiańcem:)
Mielno
Leba.
Brava! Łeba i wydmy, super sprawa
Bez trojmiasta sie nie moze obyc, szczegolnie Sopot (noca jakas porzadna imprezka a za dnia spacer po plazy i kawka na Monte Cassino). Trojmiasto latem jest cudowne, chcialabym zeby moj chlopak zobaczyl, ale w te wakacje nie da rady, ale widzial zima i bardzo mu sie podoba w 3city. Polecam tez Wladyslawowo.
A ma ktoś może namiary na jakieś fajne kwatery czy hoteliki (nad Bałtykiem oczywiście)? Planuję w sierpniu tygodniowy wypad z moim mężem:) Z góry dziękuję za pomoc:))) [email]
Wejdz na www.trojmiasto.pl tam poszukaj w spisie hoteli i kwater, albo w ogloszeniach/nieruchomosci/mam do wynajecia. Czasem zdarzaja sie fajne oferty, pozdrawiam.
Dzięki wszystkim za info na pewno skorzystam oby tylko pogoda dopisała w te wakacje bo rok temu było niesamowicie gorąco, ale i tak jesteśmy za Polską:)A nie orientuje się ktoś z was czy z Bałtyku są kursy statkiem do Litwy???
aha dodam że mój bardzo cieszy się na wakacje w Poslce bo dla niegow szytsko tut akie taniutkie:)więc może pozwilimy sobie na jakąs noc w hotelu**** i zafundujemy masaż:)
Czesc, zanim wyjechalam do Wloch mieszkalam w Gdansku od urodzenia czyli od ponad 30 lat...w zasadzie ciagle tam mieszkam tylko teraz przyjezdzam w odwiedziny. Co warto pokazac..? Jesli interesuje Go historia to polecam Starowke, Westerplatte, Pomnik Trzech Krzyzy, Kosciol Mariacki, tzw. Kosciol Solidarnosci sw. Brygidy, potem niedaleko za Gdanskiem jest oboz koncentracyjny Stuthoff, molo w Sopocie, w Gdyni natomiast Plyta Redlowska i port w ktorym zobaczycie Dar Mlodziezy , Dar Pomorza , Blyskawica i oceanarium. Jest naprawde wiele fajnych miejsc do zobaczenia. Polecam i zycze duzo slonca!!
Czesc rybki!!Ja polecilabym Szczecin..To moje rodzinne miasto i goraco je polecam:-)Dorota
Szczecin??? A coz tam jest pieknego?? przez przypadek nalazlam sie w tym miescie w zeszle wakacje. Wrazenie: katastrofa, brzydkie misato, brudne szare budnyki i do tego tramwaje z czasow PRl. Sorry, ale odradzam calkowicie (to tylko moja opinia)
A co powicie na Pogorzelice???Słyszałam, że jest tam bajeczna plaża:)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia