Jest ktoś w Catani?? Moze spotkanie?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam jestem w Catani na stałe i szukam kontaktow ludzi z ktorymi mozna pogadac i mi,o spedzic czas.. napiszcie!! pozdrawiam
Hej, mieszkam niedaleko Catanii i mam pare pyan odnosnie tego miasta i wogole wszystkiego. Moze masz ochote na spotkanie w plenerze? Pozdrawiam!
czesc dziewczyny ja tez mieszkam w catanii moze rzeczywiscie sie spotkamy byloby fajnie w koncu spotkac jakies polskie bratnie dusze
Hej dziewczyny sorrki ze tak dlugo daje wam moje gg i zapraszam licze na spotkanie 5221281 :) buzki
No i jak nik nie pisze?? he he buzki im wiecej tym lepiej :*
Hej Konstancja,
mam na imie Justyna.Mieszkam niedaleko Katanii,codziennie tutaj jestem,moj numer [email] byloby sie spotkac na cappucino w centrum miasta.Mozemy sie tez spotkac w Villa bellini?Odpisz jesli masz ochote;-)
Pozdrawiam serdecznie,
Justyna
No to jest nas coraz wiecej :)
No co z wami?? :) buziaczki
ehh dziewczeta
pisze do was i pisze a odpowidzi brak
No hejka wszystkim moze zaczne jakimis konkretami daje wam moj numer [gg] i moj wloski numer +3934[tel]obecnie jestem w polsce na 2 tyg ale jak bede juz w catani to milo mi bedzie tak naprawde sie spotkac z wami! zagladajcie tu i czekam na gg.. buzki
No ludzie niema nikogo wiecej w Catani??
witam mieszkam w catani na stale jak ktos chce nawiozac kontakt z polakow mieszkajacych w catani to podaje mozliwosc /skype :log tomasz-rtv3220 lub e-mail: [email] mieszkam w rejonie piazza borgo.
zglaszam sie, ja okolice adrano
ponawiam..okolice adrano, catania
czesc diddlina! juz na stale w katanii? kurcze szybka jestes! kiedy sie przeprowadzilas? pewnie z praca ciezko? Pozdrawiam
julie nie ja jeszcze nie ale jestem co miesiac takze powoli powoli chcialabym poszerzac kontakty z reszta polek, zawsze to milej wsrod swoich
Temat przeniesiony do archwium.