czy jest tu ktos z okolic verony/jezioro garda

Temat przeniesiony do archwium.
hej, od kilku tygodni mieszkam w it, jestem ciekawa czy zagtladaja tu osoby z verony lub z okolic.ja mieszkam nad jeziorem garda(provincia di verona) ale weekendy spedzam w veronie, odezwijcie sie
heja...
ja mieszkam w vicenzy, ale jestem czesto w veronie bo mam tam znajomych a nad jezoro czesto jezdze w weekendy, szczegolnie do desenzano i sirmione....ale jak chcesz zawsze mozemy sie spotkac....jak chcesz to napisz mi smsa, jestem teraz w pl ale pod koniec sierpnia wracam...moj nr 3382038713
pozdrawiam
buziaki papapa
czesc Palmeri. Mieszkamy w Veronie od paru miesiecy i szukamy znajomych. Moje gadu 6[tel]marta
witam :) ja mieszkam niedaleko jeziorka garda lecz z drugiej ( polnocnej ) strony.a dokladniej miedzy trento a riva.jesli chcesz poklikac to zostawiam swoj [gg] pozdrowionka
czesc ja mieszkam dokoladnie w Negrar to jest 12 km od Verony jesli chcesz pogadac to pisz na [gg] czesto bywamy z mezem nad garda pozdrawiamy
Sporo nas w okolicy:) Ciesze sie.Niestety nie mam GG bo uzywam mac-a,ale prosze was piszcie jak bedziecie mieli ochote gdzies wyskoczyc i pogadac:)) moj email: [email] kom;3476178009. Pozdrawiam:)
zapomnialam dopisac...ja mieszkam w centrum Werony
a kto był w parku termalnym w Cola? to na wschód od Gardy...co za miejsce,polecam,chyba pierwszy raz w życiu zażywalam kąpieli w otwartym zbiorniku wodnym w październiku....
cristian z verona [gg]
[email]
hej!szukam kogos z Arco,Rivy lub okolic.Pozdrawiam
Kenzo, ja prawdopodobnie od grudnia będę w Riva
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia