Praca w Italii,na zawsze.

Temat przeniesiony do archwium.
Szukajac pracy dla pewnej osoby zetknelam sie z czlowiekiem ,ktory zaoferowal prace na zawsze, dla pary ludzi kobieta z partnerem,pan bedzie odpowiedzialany za ogrodnictwo a pani jako domestica,jednoczesnie oboje maja dogladac jego domu,podczas jego nieobecnosci,pracodawca oferuje ta prace na zawsze ,oferuje domek bezplatnie i 2 pensje.Mysle ze to dobre i uczciwe warunki.Praca na polnocy Wloch w POVO 2km od Trento,rejon Trentino,Alto Adige,Bolzano.Moj nr [tel].Moze znacie kogos kto potrzebuje ten rodzaj pracy ,custodia we Wloszech,oferuja swa pomoc w jej otrzymaniu.Tu jest piekna okolica i dostatnia.
Hej Stokrotka!!! A niema nic dla samej kobiety???
Mam 1 oferte dla tylko i wylacznie pary,zdecydowanej zamieszkac i pracowac zawsze we Wloszech.Niezbedna jest znajomosc jezyka w stopniu komunikatywnym.Sa tu kursy jezykowe po 10 eu. za semestr mozna sie poduczyc w Trento,dojezdzajac autobusem miejskim do szkoly,kursy sa w dogodnych godzinach 2 x w tyg.
A w jakiej wysokosci pensje?
To nie moja broszka,ja daje tylko kontakt i nic z tego nie mam,chetni powinni patrzec na to w pierwszej kolejnosci ,ze jest mieszkanie za darmo dla dwojga i dwie stale pensje.a co do wysokosci to zalezy od pracodawcy i osob starajacych sie o ta prac temat do negocjacji.Albo sie chce pracowac albo nie.Jest oferta dle pary pracownikow, pary pewnej tego ,ze beda razem,ze chca byc razem.To ma byc copia.
Sorki za literowki.
Cześć
Pozdrawiam serdecznie jestem zainteresowana twoją ofertą, język włoski znam komunikatywnie bo pracowałam przez rok we Włoszech i chciałabym wyjechać tam razem z rodziną,niewiem czy to nie będzie problemem ale ja mam syna w wieku 13lat jak byś mi mogła odpisać na mojego meila to bardzo [email] pozdrawiam.
Podalam tel.mozesz zadzwonic,nie moge zbyt duzo czasu poswiecac tej sprawie,mam wlasne do zalatwienia.Moge tylko podac ci potem tel do pracodawcy i ty dogadujesz sie sama,Szkola ,uniwersytet z najslawnieszym na swiecie wydzialem socjologii,tu jest wszystko,gosc oczekuje szybkiej decyzji,bo jest w rozjazdach.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia