Sycylia kemping

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, w czerwcu wybieramy sie z mężem na wakacje na Sycylię samochodem na trzy tygodnie. ;)) Oczywiście przerobiłam już wszystkie możliwe przewodniki, ale w nich nic nie ma o kempingach i pięknych zatoczkach. Może macie na swojej mapie Sycyli takie piękne miejsca, które koniecznie powinniśmy zobaczyć, fajne knajpki z regionalnym jedzonkiem. Szukamy oprócz ciekawych - ładnie położonych kempingów również miłych hotelików lub kwater albo gospodarstw agroturystycznych. Czasu zostało niewiele - na Sycylię dotrzemy - jak dobrze pójdzie - 2 czerwca. Za wszystkie wpisy i rady - ogromne dzięki! Pozdrawiam serdecznie Diana
Prosze, piszcie, tak bardzo na was liczylam... Czy naprawde nikt nie był na Sycylii...? Pozdr, Diana
Ja byłam na Sycylii w zeszłym roku, w tym Sardynia:) Nocowaliśmy na kampingu w Catanii. Niestety nie pamiętam jego nazwy ale jest taka jedna długa ulica i tam sa chyba z 4 kampingi więc na pewno coś znajdziecie. Sa one bardzo duże więc problemu z miejscem w czerwcu nie powinno być. Jak przypomne sobie nazwę napiszę. Aha plaża na campingu była przecudna. POza tym oczywiście warto zobaczyć Catanię, pojechać na Etne, samochodem można wjechać dość wysoko wspomnienia niezapomniane. Poza tym Taormina i wszystkie malutkie miasteczka, które mają niesamowity klimat. Jednym z takich jest Ragusa, niesamowite miasto.
Dzieki Gosia!
Gioasia, a Gosia to oczywiscie nie to samo. Sorki Gioasia i jeszcze raz dziekuje. Pozdr, D.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie