Ryanair - bagaz podreczny

Temat przeniesiony do archwium.
31-39 z 39
| następna
Te rzeczy przy odprawie musisz miec w jednym bagazu, czyli tak jak ktos tu napisal, wrzuc to do jakiegos worka czy duzej reklamowki.
To ja jeszcze dodam, ze wizz air tez ostatnio juz wymaga jednego bagazu podrecznego. Jesli ktos ma damska torebke + jakas torbe to przy odprawie i boardingu (!!!) musi torebke damska zmiescic w tej dodatkowej torbie.
Czy ktos ma doswiadczenia z ALITALIA?
w jakism sensie..?http://www.wloski.ang.pl/Bilety_lotnicz_Alitalia_35789.html
sory, znalazlam rowniez ten temat, nie mam doswiadczenia z alitalia, zaniedlugo lece nia do rzymu. mam nadzieje ze nie bedzie cyrkow jak w powyzszym temacie opisanych z podrecznymi..i zgubionymi bagazami, i ze dotrze na czas przed pölnoca;) (lece wieczorem i rzymie bylam dopiero pare razy..)
twoj wpis jest razej zyczeniowy..mozliwe ,ze nie..nie wkladaj nic co by ci potem bylo niezmiernie potrzebne..np leki..czy cos z zywnosci..Mi sie nie zdarzylo z Alitalia nic zlego..:D Mysl pozytywnie ..PS by walizka sie nie zapodziala to nie mozna wpadac na lotnisko na ostatnie sekundy..bo ci po prostu nie zdaza zaladowac..ty dupsko umoscisz w fotelu po ciezkim klusie ..ale walizki nikt klusem ci nie dopakjue do juz zaladowanych na lot..logiczne..tylko to mi sie ze 2 x trafilo..z LOT..Wiesz tylko uwazaj na Alitalie w sensie strajkow..np w piatki lubia strajkowac ..by miec dlugi weekend..czasem i poniedzialek obejmuje..by weekend byl dluzszy heheheh
lece w poniedzialek wieczeorem, wiec moze sie juz wystrajkuja, jezeli w ogöle. lesz: ladnie z ich strony, ze czasami dawaja kontyngenty..zobaczymy ile to warte..
strajkowali ostatnio 23 listopada więc chyba teraz już powinien być spokój. Na wszelki wypadek naszykuj sobie majteczki na zmiane, szczotę do zębów i jakąś piżamkę i włóż to do bagażu podręcznego...ale tak jak już pisałam w poprzednim poscie nie powinno być problemów z lotem bezpośrednim, problemy są przy przesiadkach.
...juz wyobrazam sobie sprawdzajacych przy bramkach panöw wyciagajacych majteczki i pizamke z plecaczka..;)))tak..tak... you never know...
kiedys musielismy rozbierac buty...a w londynskim heathrow istnieje juz przeswietlanie do golasa..jednym slowem...podroze staja sie coraz bardziej ciekawsze..;))ciekawe co wymysli alitalia..
Temat przeniesiony do archwium.
31-39 z 39
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa