czy ktos szuka pokoju w Rzymie?

Temat przeniesiony do archwium.
W mieszkaniu w ktorym wynajmuje pokoj, jeden pokoj jest obecnie pusty i czeka na wynajecie. :) Jest to pokoj 1-osobowy, mieszkanie znajduje sie 200m od stacji metra B Rebibbia (dojazd metrem do centrum zajmuje 15 minut). Orientacyjna cena to 350€ + oplaty (prad, gaz) + oplata za internet (jesli ktos jest zainteresowany Internetem).

Szukamy osoby spokojnej, kulturalnej,niepalacej. Najlepiej zeby byla to dziewczyna,ale nie jest to konieczne. :) Niekoniecznie musi to byc rowniez Polak/Polka. :)

Zapytania prosze kierowac na moj adres emailowy: [email]
a ten pokoj to juz od teraz?
Tak, on juz od 3 miesiecy jest pusty. :)
aaa to chyba nie skorzystam, ja szukam od lipca do września :)
Ogloszenie nadal aktualne!
Aktualizacja ogloszenia: pokoj bedzie wolny od czerwca.
Kolejna aktualizacja: od czerwca wolne beda dwa pokoje, jeden w cenie 350 euro, drugi w cenie 400 euro plus oplaty za prad i gaz.
drogo! plus oplaty!
A znasz ceny pokojow w Rzymie?
to jest norma że ja camera singola płaci się z reguły od 350 w zwyż jeszcze zależy od zony :) Ja sama szukam powoli camery ale dopiero od settemebre/octobre. Jakby do tego czasu jakiś pokó był u Ciebie wolny spiaggio to byłabym zainteresowana :) Cmq dla szukających pokoju polecam stronkę www.easystanza.it :) Pozdrawiam
no wlasnie. Ja tylko jeszcze dodam, ze ten pokoj za 400 euro jest zazwyczaj wynajmowany przez dwie osoby, bo jest duzy.
Podciagam watek:

do wynajecia sa dwa pokoje: jedynka za 350 euro i dwojka za 400 euro. Do wynajecia od zaraz.

Wlascicielka mieszkania zastrzegla jednak, ze moze wynajac pokoje tylko kobietom pracujacym. :) Najlepiej tym, ktore maja zamiar wynajac pokoj na dluzszy okres czssu, a nie np. tylko na 2 czy 3 miesiace.
Jakie duze sa te pokoje, mniejwiecej w m2 i w jakiej okolicy ?
Ten mniejszy ma jakies 28 m kw., a ten wiekszy ja wiem...jakies 45 m kw. Przyznaje ze nie mierzylam centymetrem.
Gdzie znajduje sie mieszkanie napisalam juz w pierwszym poscie. :)
hmm dosc tanio jak na Rzym... w Mediolanie za 350 euro znajdziesz najwyzej posto letto...
hej szukam MONOLOCALE w cenie ok 550 lub 600 euro lub CAMERA DOPPIA o k 500 euro za 2 osoby. znam mniej więcej cny mieszkan i pokoi. interesuje mnie bardziej MONOLOCALE (kawalerka) dla mnie i mojego chlopaka. w miarę w centrum rzymu nie fuori. z góry dziękuję za jakiekolwiek oferty.

Kamila
szukam na okres 1 roku z contratto senza busta paga.
hej,
wybieram sie z moja kolezanka do Rzymu na niecale 3miesiace. Czy pokoje o ktorych mowilas sa nadal wolne?bo bylabym zainteresowana.Lecimy 11go lipca,szukalysmy czegos w internecie ale narazie nie mamy nic konkretnego i troche sie tym stresuje.Moglabys mi przeslac na mail-a pare zdjec tego mieszkania? moj e-mail: [email]
Bede wdzieczna za odpowiedz
pozdrawiam
Aktualizacja:
obecnie wszystkie pokoje za zajete, ale od wrzesnia wolny bedzie ten mniejszy pokoj.
Spiaggia, ja szukam pokoju od października prawdopodobnie do końca czerwca. Czy mogę liczyć,że pokój w tym mieszkaniu będzie wolny? Jeżeli masz jakieś jego zdjęcia to ja tez poproszę na maila [email] Pozdrawiam serdecznie!
Jasmineczka, trudno mi powiedziec, bo jesli wlasciciel znajdzie kogos od wrzesnia na dluzszy okres czasu, to wiadomo ze wynajmie ten pokoj juz od wrzesnia...
A TY na studia Jasmineczka?:)
tak :) a Ty?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Solo italiano

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia