Praca sezonowa lato 2011

Temat przeniesiony do archwium.
Witam :)

Poszukuję pracy sezonowej we Włoszech od lipca na okres 1 miesiąca badz dwóch. Ktoś ma może jakieś namiary? Od jakiegoś czasu szukam po Internecie, ale ciężko znaleźć cokolwiek w ciemno. Pozdrawiam ;-)
A no i oczywiście chciałabym pracować jako kelnerka najchętniej, ale jeśli chodzi o zbiory to też to wchodzi ostatecznie w grę.
Witam, wraz z koleżanką poszukujemy pracy na okres wakacji, ale możliwe, że nie tylko.. Interesowały by nas sprawdzone miejsca.. przy zbiorach itp. Język oczywiście angielski komunikatywny, ale szybko się uczymy, więc włoski pewnie wejdzie szybko. W tym roku zdałyśmy maturę i szykujemy się do zawodowego, więc od połowy czerwca jesteśmy wolne. e-mail: [email] Pozdrawiam :-)
wiele jest już takich ogłoszeń i ja się dołączam, ponieważ szukam pracy na wakacje a wybieram Włochy ponieważ mieszkałam tam rok... w polsce zdobyłam doświadczenie jako kelnerka i barmanka, w pracy przy zbiorach rówież dałabym sobie radę. mówię w miarę doobrze po włosku i po angielsku. Mam 20 lat. moj email [email] pozdrawiam