Powrot do kraju

Temat przeniesiony do archwium.
31-34 z 34
| następna
Cytat: aga_sic
Ja jestem na Sycylii juz 4 lata. 4 lata rozczarowan i wyrzutow sumienia. Zwolnilam sie z pracy w PL ( panstwowej, dobrzeplatnej) w imie milosci.. Do tej pory nie odnalazlam sie we Wloszech.Brak pracy brak perspektyw. Jestem calkowicie "spenta". Powiem tylko ze utrzymuje nas tesciowa i codziennie slysze ze rozdala wszystko i nie ma pieniedzy na dentyste, okuliste a nawet na nowa patelnie... :( :( :(

A wszystko to w imie "teorii "kocham go za nic no bo przeciez kochac za "cos" to strasznie beeeeee..przepraszam ale cisnie mi sie na usta: oj ty durna babo...
No nie,milosc jakakolwiek i gdziekolwiek wie najlepiej co najlepsze dla czlowieka bedzie.
Wiec to co ty piszesz to nie milos, a jakies masochistyczne poddanie.
To jest w sumie tragiczny post ale milosc jest, wiec mozna sobie pozwolic na glowe nas...c:))) Meza, czy chlopaka pozdrow odemnie i powiedz ze Magda sie pyta czy wie, jaki skarb ma przy sobie? Niech wiec mamusia tyra na skarba:))
Jak czytam wypowiedzi niektorych kobiet...to tak bardzo im wspolczuje tego obrazu swiata pozbawionego uczucia dojrzalych mezczyzn i zwatpien. A jak deklaruja ze to "z milosci" to wspolczuje jeszcze mocniej!
STRASZNE!!!!!!!!!!!!! Ale tak to jest jak sie kocho za nic!
Ja kocham za cos i mam nadzieje że sama jestem kochana za to ze każdego dnia staram sie byc najlepsza na swiecie:)))
I niech on sie tez stara!
edytowany przez Magdalena-Malpa: 24 sie 2011
A tu, bummmmm!
Milosc wielka, ale klimat nie odpowiada:)))
Dziury w zebach, ale sloneczko swieci:))
Jak ten maz kocha jak nawet o plabe w zebie sie nie postara! Moze jest zwaklym leniwym obibokiem i prostakiem bez krzty honoru.... Ale wazne ze go kochasz:)))
Ja dziekuje Bogu ze nie potrafie bucow pokochac:))
Dziewczyno jak ty nie wiesz w jak strasznym piekle zyjesz na swoje wlasne zyczenie....
Marysiu, nie jestem co dzien na forum, ale wpadam - stad nie odpowiadalam. W zdaniu, ze pracownik na czas nieokr. "kosztuje" wiecej chodzilo mi o to, ze "leca" mu scatti di anzianità, wiec przy takim samym zaszeregowaniu z czasem otrzymuje coraz wiecej - a ze trudno go zwolnic (chodzi mi o firmy majace ponad 50 pracownikow - chyba ciagle obowiazuje ten zapis), wiec firmy bardzo ostroznie rozwazaja podpisywanie umowy na czas nieokr.
pozdrawiam
A dzieki ...zapomnialam o scatti :-)
31-34 z 34
| następna

« 

Szkoły językowe