Dzwonienie do POLSKi prawie ZA DARMO

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich.

Od zeszłego roku (2011) w POLSCE pojawił się operator telefonii komórkowej pod nazwą LYCAMOBILE. Oferuje Dzwonienie do WŁOCH na KOMÓRKI w tej samej sieci za DARMO - płaci sie tylko 0,29 PLN za rozpoczęcie rozmowy i pół godziny można rozmawiać BEZPŁATNIE.

Dzwonie z WŁOCH do POLSKI z tej karty SIM oczywiście tez na kartę w tej sieci kosztuje bardzo niewiele i rozliczane jest w ten sam sposób tzn płaci sie drobną opłatę za rozpoczęcie połączenia i pół godziny sie rozmawia za free.

Mam we WŁOSZECH teściową która ma problem z kupieniem STARTERA SIM własnie tej sieci.
Doładowania można kupić w wielu punktach ale sama karte tylko w WYBRANYCH.

W POLSCE wysyłają zamówioną kartę przez internet pocztą i dobrze to jest rozwiązane, a we WŁOSZECH trzeba szukać punktu gdzie można kupić.

Zwracam się z prośbą czy dał by ktoś radę kupic taki starter i wysłać jej na wskazany adres?? Oczywiście pokryję koszty (przelew na wskazane konto). BARDZO PROSZĘ o POMOC.

Tutaj strona www polska i włosta tego operatora.
http://www.lycamobile.pl/home/po
http://www.lycamobile.it/index.aspx?lang=IT

Może ktoś kto biegle rozmawia po włosku dogada się w sklepie o co chodzi.

Z góry dziekuję za zainteresowanie.

Moje [gg] .

Pozdrawiam
edytowany przez misiek1982: 16 maj 2012
Witaj Misku,
Z tego co widze na wloskiej stronie, w lewym rogu jest mapka gdzie mozna sobie zobaczyc punkty ktore sprzedaja ten starter. Punkt Sisal na pewno jest prawie na kazdym rogu. Twoja tesciowa mysle ze sobie poradzi chyba mowi troche po wlosku? na mapce wystarczy wpisac miasto i wyskocza wszystkie punkty gdzie sprzedaja ta karte. Mysle ze tam tez zrozumieja jezeli twoja tesciowa im powie ze chce starter Lyca Mobile.

Pozdrawiaqm
sprawdzilam ..wyszlo mi, ze dzwonienie z Polski na komorke wloska kosztuje 59 ,gr to tyle samo kosztuje Heyah Najtaniej twoja tesciowa wyniesie Vodafonew taryfie My Country 6 cent/min na komorke ana stacjonarny 2 cent/min..majac ta taryfe My country dzwoni na wszystkie komrki Vodafon wIt za darmo
Cytat: SettediNove
sprawdzilam ..wyszlo mi, ze dzwonienie z Polski na komorke wloska kosztuje 59 ,gr to tyle samo kosztuje Heyah Najtaniej twoja tesciowa wyniesie Vodafonew taryfie My Country 6 cent/min na komorke ana stacjonarny 2 cent/min..majac ta taryfe My country dzwoni na wszystkie komrki Vodafon wIt za darmo

Witam.
Opłata 0,59 na komrkę jest faktycznie taka sama jak w HEYAH ale proszę sobie przeczytać na tej stronie http://www.lycamobile.pl/special-offers/po że do wymienionych krajów jeżeli dzwoni się z LYCAMOBILE do LYCAMOBILE to płaci sie 0,29 PLN i pół godziny sie rozmawia!!! Także chyba jendak to będzie najtańsza oferta.
Tak samo wygląda dzwonienie z WŁOCH DO POLSKI oczywiście karty muszą być obie LYCAMOBILE to też jest opłata jakas drobna i pół godziny się romawia.
Pozdrawiam
Cytat: Topina0110
Witaj Misku,
Z tego co widze na wloskiej stronie, w lewym rogu jest mapka gdzie mozna sobie zobaczyc punkty ktore sprzedaja ten starter. Punkt Sisal na pewno jest prawie na kazdym rogu. Twoja tesciowa mysle ze sobie poradzi chyba mowi troche po wlosku? na mapce wystarczy wpisac miasto i wyskocza wszystkie punkty gdzie sprzedaja ta karte. Mysle ze tam tez zrozumieja jezeli twoja tesciowa im powie ze chce starter Lyca Mobile.

Pozdrawiaqm


Dziękuję za zainteresowanie. Podałem te punkty SISAL teściowej ale sprzedawcy twierdzą że mogą sprzedać tylko doładowania :(. Nie wiem dlaczego taki problem w Rimini z kupnem tej karty. W polsce wysyłaja pocztą bezpłatne startery z 5 zł na koncie a tam trzeba robić jakieś poszukiwania.
Żyje nadzieją że jeszcze może się ktoś odezwie kto uzywa takiej karty i poradzi gdzie to kupił.

« 

Pomoc językowa