Pracowanie 10 dni pod rzad bez dnia wolnego?

Temat przeniesiony do archwium.
Czy jest legalne pracowac 10 dni pod rzad bez dnia wolnego? Full time a turni, chodzi o zmiany na rano, popoludnie i noc? Bo cos mi sie wydaje ze lamia reguly... moi pracowadwcy.Kontrakt mam ale o tym nic nie pisze.
pisalas ze jestes na probnym ???http://www.wloski.ang.pl/forum/zycie-praca-nauka/224890 wiec moze to TO..... PS a swoja droga mozesz pisac wszystko na jednym poscie,absolutnie nie musisz zakladac co chwila nowy post..bo problem jeden i drugi dotyczy: ciebie i twej pracy...wiec kontynuuj na jednym :D
mozliwe ze cie wykorzystuja ale skor jestes na probnym a tu sa Wlochy to moze lepiej nic sie nie upominac?..badz duza dziewczynka!..Nawet niedzieli nie masz wolnej?
W/g europejskich konwencji łamią prawo ale jak mówi sette lepiej siedź jeśli jesteś na próbnym angażu.
No tak zdrowy rozsadek ,kaze milczec i pracowac .Tylko ze Wlosi maja to do siebie ,ze oni jako pracodawcy ustalaja swoje zasady .Nie liczac sie z pracownikiem ,a Ty dajesz im swoja postawa ze zgadzasz sie na ich reguly .Dziewczyny maja poniekad racje ,jestes na probnym .Byc moze oni cie sprawdzaja ,ale mnie sie ich postepowanie nie podoba .Nie rokuje to dobrze na Twoje przyszle relacje miedzy pracodawca ,obym sie mylila .pozdrawiam
teraz miec prace to wlasciwie szczescie..najgorszym problemem jest brak pracy..i ci wyzyskiwacze kapitalisci to wiedza..na twoje miejsce 'przy bramie fabryki'/tak sie kiedys mawialo :D/ czeka ze 100 osob / teraz to 100 kolejnych CV lezy i czeka miesiacami ,az ktos zadzwoni i oferuje prace ..
Temat przeniesiony do archwium.