Pomoc przy zakupie samochodu Brescia/Bergamo

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, mam na imię Krzysztof i mieszkam w Polsce. Znalazłem samochód który chciałbym zakupić w Bresci. W związku z tym mam zapytanie czy znalazłaby się osoba która pomoże mi go zakupić oraz na niego spojrzeć przed moim przyjazdem.
Planuję przylecieć do Włoch samolotem, a następnie wrócić samochodem do Polski. Za pomoc oczywiście zapłacę. Pozdrawiam i mam nadzieję na pomoc.
Krzysztof orientujesz sie w cenach aut w tym regionie mniej wiecej? Ile by kosztowala a3 z 2009 albo mlodsze i vw polo te same roczniki? Dzieki
Nie mam niestety zielonego pojecia. Co do VW Polo radzę sobie podarować, ponieważ stuki z zawieszenia będą bardzo uciążliwe i trzeba będzie tam często zaglądać. Mam jeden taki nieszczęsny w rodzinie i pomimo, że jeździ po równej drodze co 3-4 miesiące trzeba coś wymienić, pomimo montowania oryginalnych części. Znalazłem samochód taki jaki potrzebuję dla mojej firmy dlatego też muszę się wybrać po niego aż do włoch.
mirable jezeli masz jakiegos znajomego Polaka,ktory zajmuje sie sprowadzaniem aut to popros go o pomoc,dlatego ze on ma mozliwosc zakupic auto od sprzedawcy po o wiele nizszej cenie(jezeli oczywiscie nie jest to prywatnie).Ludzie ci ze wzgledu na to ze zabieraja iles tam samochodow na "bisarke"maja wysokie znizki anizeli Ty jako klient....
Mia ja sie przeprowadzam do WLoch i zameirzam tam troche pomieszkac, mysle isc do salonu i qpic z salonu zeby bylo w miare sprawne dlatego pytam oc eny mniej wiecej

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia