Szukam koleżanki do pracy :)

Temat przeniesiony do archwium.
Hej szukam dziewczyny do pracy ze mną, bo nie chce mi się samej wracać,a ze znajomą zawsze weselej. Wyjechałam do Wloch sierpień 2012 i teraz jestem w polsce i chcę tam wrócić w marcu i szukam koleżanki. Jeśli jakaś chętna zapraszam pisać.
ewelina akiej pracy szukasz? U mnie bede szukac nowej osoby i fajnie by bylo miec jakiegos Polaka/Polke w druzynie :)
http://praca.wp.pl/title,Praca-za-granica-w-hotelach-jak-marzenie,wid,15232083,wiadomosc.html
Moze nie umiem czytac ze zrozumieniem..., ale wydaje mi sie, ze ona szuka kolezanki, a nie pracy...
--moze ktos inny tu wpadnie i bedzie szukal pracy..bedzie jak znalazl....:D
Szukam koleżaki która chciałaby pojechać do Włoch do pracy.
a mozesz napisac cos wiecej? jakiego rodzaju jest to praca, jakie zarobki i wymagania, na jak dlugo i gdzie? masz juz cos konkretnego na oku?
Ja tez poprosze o wiecej informacji? Co to miałaby byc za praca i gdzie w jakiej czesci
włoch?
Mozecie wynajac razem jakies busa czy cos :)
szukam dziewczyny ktora jest ogarnieta pod wzgledem charakteru i wyglądu. Jest to praca w charakterze hostessy tzn. siedzisz i pijesz sobie drinki w klubie. zarobki od 1300 do 2000 zależy w jakim klubie. jest to normalna praca ale meczy strasznie glowe. szukam dziewczyny zdecydowanej i odwaznej i majacej swoje zasady.
co ty mi tutaj pierdzielisz czlowieku!
Cytat: mirable
Mozecie wynajac razem jakies busa czy cos :)
no ladnie ,ladnie jak Ewelinka powiezie Polki do wloskiego najtu busem pelnym naiwnych ofiar ..to sie Ewelinko nazywa kuplerstwo wg Kodeksu Karnego.A wloscy carabinierzy czeste naloty robia na owe osrodki uciech,chyba wiesz bo czytasz przeciez wloska prase,glownie tajniacy tam przychodza niby na drinka ale wlasciwie lustruja i kontroluja co jest na rzeczy kontroluja...a potem jest wiekszy nalot..sprawdzaja czy sa slady narkotykow czy sa osoby majace kontakt ze swiatem przestepczym,czy sa kobiety poszukiwane listem gonczym czy wlascicel placi podatki..to glownie interesuje Guardie di Finanza
Weż daj se spokój i nie pierdziel głupot. Pracowałam już w kilku klubach i wcale nie jest tak jak piszesz.Zwykła praca tylko, że dla dziewczyn o silnym charakterze. Burdel to może być wszędzie jak dziewczyna chce siię ruchać to się bedzie ruchac.
och..zwykla praca!..i contributi tez odprowdzasz i tessere sanitaria tez masz? a co masz busta paga jako zawod wykonywany wpisane????
http://forum.gazeta.pl/forum/w,206,123174059,123174059,hostessa_wlochy_2011.html
Cytat: mirable
ewelina akiej pracy szukasz? U mnie bede szukac nowej osoby i fajnie by bylo miec jakiegos Polaka/Polke w druzynie :)


a skad jestes?
ja od kwietnia w okolicach Mediolanu :)
Asia: Brescia :)
A, to prawie blisko mnie :)..150 km +/-....chyba troszke daleko zeby do pracy dojezac :). Ale kiedys na kawe to moze da sie spotkac jakbys chciala, tak w polowie drogi ;)
Dostalam oferte pracy w pt wiec dosc swieta. W okolicach Bolzano, w jakims kurorcie, asystent Managera/mlodszy Manager do oblusgi klientow. Napewno potrzeby jest niemiecki/angielski/ #(wloski chyba). Jak by ktos byl chetny to odezwijcie sie bo ja nie jestem zainteresowana. Moglabym podac namiary dalej :)
http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,90443,13167591,Po_prace_do_Brukseli.html
Gratulacje dla ciebie dziewczyno naprawdę jeśli myślisz ze to jest "praca". Przykro mu ze chcesz nawet namówić kogoś do takiej pracy. To powinno byc karane. I to własnych rodaków prowadzić na zgube ;) SettediNove ma racje w 100%!
Na pewno nie jest to zwykłą praca jak to okreslilas. Jeśli chcesz tam pracować proszę bardzo ale takie posty sobie daruj. Nie namawiam innych bo napisać to cacy cacy a potem wychodzi prawda na jaw. A znajda sie dziewczyny które odpowiedzą na post i będą chętne oraz przy okazji bardzo naiwne.
Ewelinka a to 36 w Twoim nicku to wiek?

W takim razie leć, pędź do tej pracy we Włoszech bo jeszcze rok (góra dwa) i już nawet zdesperowane, stare oblechy szukające kobiet w burdelach się na ciebie nie połaszczą.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Solo italiano