librettopostale

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Czy mógłby mi ktoś wyjasnić jak to działa, chodzi mi o to że wpłaciłem 3200e na librettopostale a po czterech dniach wybrałem 3202e , natomiast kolega wpłacił 4000e a 2 miesiące póżniej wybrał już 4400e. skąd te 400e przecież to zwykła książeczka oszczędnościowa, czyli co także jest oprocentowana aż tak że można zarobić 400e w 2 miesiące?

DOBRE!!!!..............powiedz mi jeszcze,gdzie można dostać takie grzybki halucynogenne,po których sa takie procenty!.....hahahaha!
Szaleństwo sobotniej nocy!......................chyba tak to tylko działa!
Bardzo fajnie :) ale po sobocie jest wszystko jak najbardziej ok :) A tak poważnie to pytam serio bo tak było i nie wiadomo skąd się wzięło te 400e. Żadnych wpłat nie było a pieniądze są ???
Niemozliwe!mysle,ze to jakas pomyłka!....,żaden bank na swiecie nie daje takiego oprocentowania!nawet"Amber Gold''nie dawał!.......................Kurcze,jak to było,....a .....librettopostale.......jutro przerzucam 4000e.!!!!...:D
Cytat: gromek82203
Bardzo fajnie :) ... nie wiadomo skąd się wzięło te 400e.


...nie wiesz???...wiosna idzie...

...Świat nie jest taki zły ...
Niech no tylko zakwitną jabłonie,
To i milion z nieba kapnie,
I dziewczyna kocha łatwiej ...
....
Wszyskim manna pada z nieba,
ludzi mają co potrzeba,
za darmo...
:)))
:)

....
Wszyskim manna pada z nieba,
A mogłabyś ściślej skonkretyzować,kiedy mnie dopadnie cos takiego!............hahaha!........:D
Cytat: a4blanche
....
Wszyskim manna pada z nieba, A mogłabyś ściślej skonkretyzować,kiedy mnie dopadnie cos takiego!............hahaha!........:D

...jak tylko zakwitną jabłonie :)))
:)


Dzięki za radę!!!!.............są takie preparaty,które przyspieszają kwitnienie...........jutro kupie,..i będę czekał!...na manne z nieba!......:D

Wszyskim manna pada z nieba,
ludzi mają co potrzeba,
za darmo... :)))
:)
hehe było by miło:)
Też tak myślę że pomyłka no bo skąd niby ta kasa, jakby tak było to bym nie musiał tutaj pracować :) hehe
och..swego czasu wyczialismy w Warszawie w samym Centrum jeden bankomat co wyplacal podwojnie....przez tydzien raz dziennie korzystalismy..jednego dnia nawet dwukrotnie..rozlgadajac sie dookola czy to nie przypadkiem Ukryta Kamera..czy program Mamy cie!..wyjasnienie podwojnych wyplat bylo proste banknoty sklejaly sie wszystkie byly z jednej seri nowki sztuka---heh...
..potem albo ktos zglosil..albo seria posklejanych banknotow w bankomacie sie wyczerpala
Daj znac,jak cos podobnego ci się trafi...!..:D
Dam na pewno:) Pieniądze były wypłacane na poczcie nie z bankomatu, a kolega się pytał co to za kasa ale że nie zna dobrze włoskiego to dalej nic nie wie.Wiem jak to brzmi ale serio tak się stało i kolega nie wie skąd ta kasa, przecież nie robił bym sobie jaj i nie tracił cennych chwil życia na zajmowanie się czymś takim. Pozdrawiam
edytowany przez [konto usunięte]: 14 kwi 2013
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

CafeItalia