okolice badia polesine, lendinara, rovigo

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich i przy okazji skladam Wam serdeczne zyczenia z okazji Bozego Narodzenia:)Od niedawna mieszkam we Wloszech, wiadomo, na poczatku jest ciezko, chcialabym poznac fajne dziewczyny (nie jestem lesbijka:)tak do pogadania przy kawce, ktore mieszkaja niedaleko (badia polesine, lendinara, okolice),jesli ktores z Was brakuje babskich pogaduszek, zapraszam:)
W Rovigo istnieje Stowarzyszenie Polska Ludoteka Rodzinna
Associazione di Promozione Sociale "Ludoteca delle Famiglie Polacche"

[email]
+39 377 277 6001

http://www.polskaludoteka.it/p/gadget.html

:D
...
no to teraz hopek masz juz 2 nicki na forum..jako Malo i jako Wielo..chcesz z nickami pobic record badante??:D
myslalam ze to powazne forum, a wy sobie jaja robicie...settedinove wkurzasz mnie i pewnie nie tylko mnie, szkoda ze ty nie miszkasz blisko bo bym twoje culo skopala...a jesli jest tu jeszcze ktos normalny to niech sie odezwie..
czekaj tatka latka..dalam ci dobra informacje gdzie mozesz poznac Polakow.a co do kopania to ci gwarantuje, ze nawet bys do mnie blisko nie podeszla..od razu zlozylabym denunicie na ciebie za grozby karalne i ponioslabys konsekwencje.Bardzo mi przykro ale pora sobie uswiadomic ze Wlochy to taki, ze tu sie sklada denuncie za denucia.../jesli malo wiecie na ten temat to sie doinformujcie,bo nieznajomosc prawa nie usprawiedliwia przeds adem /I ten system funkcjonuje, na drugi raz zamiast komus grozic pobiciem zastanowisz sie 10 razy czy warto buzie otworzyc
dziwie ci sie ze dalas taki wpis w okresie Swiatecznym.frustracje cie zjedza.
mialo byc ze Wlochy to taki KRAJ, ze tu sie sklada denuncie za denucia...Ludzie sie naprawde nie obcyndalaja z nikim
tak settedinove ty wiesz wszystko i zawsze masz racje, jak nie mieszkasz blisko, to po co sie odzywasz??ludoteka...tez mi cos:)temat byl inny i nie dla ciebie...
a nie pomysalas..pozytywnie...ze byc moze podciagnelam ci post do gory????no nie pomyslalas!,,bo po co myslec pozytywnie???
...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia