wlosi sa tepi jak but

Temat przeniesiony do archwium.
31-39 z 39
| następna
heh, grazie dei complimenti, ale jestem zdania, że to niedobrze się poslugiwać uogólnieniami, zarówno odnośnie narodowości, jak i wieku...po wszystko inne.
ale czy rzeczywiście nie widzicie , że to czysta prowokacja, przecież to widać od razu, po nicku i po tekstach
do ojejej- kazdy sam decyduje gdzie w jakim temacie zabiera glos! A ty zabieraj tam gdzie Ci sie podoba, ja ci nie zabronie, a wrecz zachcece, jak masz cos do powiedzenia. Jesli sama masz wiedze, aby dopisac sie na jak ty to nazwalas "powzny temat" to sie wpisuj. Jesli sie znasz na " studia we wloszech", " papiery do pobytu we wloszech", czy wiele innych to sie wpisz. ole!
wiec w takim razie idac twoim tokiem myslenia:
wszystkie polki sa latwe... czyli rowniez ty moja droga
nie przychodzi mi zadna inna odpowiedz na twoje wypociny
bo sa po prostu zalosne.

ps. jakby ktos nie wiedzial co to jest przyslowiowa "wakacyjna milosc"... hai scoperto l'acqua calda, hehe
No to dałyśmy się sprowokować...jakoś mnie to nie boli, nie wiem jak inne...
Przynajmniej zapewniła nam rozrywke :P
A co do tego, że jak o Włochach to od razu wszystkie piszą-to nie świadczy o próżności tylko o lojalności...a ja to tak napisałam swoją drogą-bo nie cierpie uogólnień, jak już zresztą mówiłam. Często są krzywdzące...
Jak mozesz mówic o kims ze jest pusty nie znajac go?Wszystkich tak oceniasz????To Ty musisz byc straszna i dlatego ten Włoch z toba nie wytrzymał,a myślisz ze ten obecny wytrzyma dłużej??????Może akurat ten Włoch był na tyle mądry ze się szybko na Tobie poznał i CIĘ ZOSTAWIŁ;-)???
HEHEHEHEEH
przyznajmy racje drogiej pannie, ona na nic innego czeka. przynajmniej sie uspokoi i zaoszczedzi na ziolkach.
a wiec moja droga:

tak, masz racje, wlosi sa tepi jak but.

szkoda tylko ze ty tez, hehe

biedne z nas dziewczatka, a jakie naiwne, uuu... samej siebie mi zal...
ojejej......jak temat o facetach to nie ma sie co dziwic ze babeczki (niekoniecznie puste) sie wypowiadaja........kazda ma jakies doswiadczenia to i kazda ma prawo i kompetencje zeby komentowac.............natomiast nie wszystkie mamy doswiadczenia w tych "powaznych tematach" jak to okresliles..i wtedy nie dorzucamy wlasnych 3 groszy.........pzdr i czekam na twoje powazne wpisy w powaznych tematach!pa!
Temat przeniesiony do archwium.
31-39 z 39
| następna