Buon Compleanno Dee

Temat przeniesiony do archwium.
Dee z okazji urodzin zycze Tobie wszystkiego naj....
...no i oczywiscie zdrowia ,szczescia i slodyczy Kasik zyczy..... :-))
Dee wszystkiego najlepszego w DNIU URODZIN,samych pogodnych dni,spelnienia najskrytszych marzen,usmiechu na codzien
zyczy grazyna
przylaczam sie do zyczonek....sto lat sto lat.....i buziakow 102:)
widze ze sa tu dzisiaj urodzinki wiec i ja dolacze sie do zyczen... :))
Dee... zycze Ci wszystkiego najlepszego,duzo szczescia i wielu chwil ktore beda Cie cieszyc a usmiech zawita na Twej buzce ...:))
jeszcze raz wszystkiego naj...
pozdrawiam
DEE,
zycze Ci duzo milosci i szczescia z tym Twoim przeslodkim ropuchem :-))*
...i w ogole la dolce vita a Roma!
AG:)
DEE wszystkiego najlepszego z okazji urodzin !!!
Dee - wszystkiego naj...
Dee wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i duzo usmiechu....
buziak
Carissima Dee, nun me posso che associa' pur'io a tutti ji artri pe' fatte li mejo auguroni p'er compleanno tuo!!! Me raccomanno, spegni 'e candeline, magnate 'n ber pezzo de torta ma soprattutto... divertite!!! Pe' te oggi e' 'n giorno speciale!!! ;-)
Buziak anche da parte mia, Ale :-)
Dee wszystkiego najlepszego:) niech na niebie Twojego życia nigdy nie zagoszczą chmury a problemy rozwiązują się same! Sto lat!!!:)))
Dolaczam sie do zyczen :) wszystkiego naj naj Dee, jestes super osobka i oby tak bylo zawsze :) pozdrawiam
ciao dee,
cale szczescie, ze nie ma jeszcze polnocy, a wiec w pore zdaze ci zlozych zyczenia. a zatem bella, tantissimi auguri di buon compleanno. ti stai invecchiando ;-)
tu pomo vel pomidor wakacje 2005!!!!!pamiętaz????ja też tobię życze najlepszego!!!!!!!buziaki!!!!odezwij się [email] trochę pytń
Ehm scusa il ritardo, faccio ancora in tempo vero?
Tantissimi auguri per la tua festa e per un altro anno meraviglioso e pieno di gioie!!!
Sto lat! Buziaki!
Dee, tantissimi auguri!
Non tu auguro che i tuoi sogni diventino realtà, ma che la realtà sia per te un sogno da vivere!
Bacionissimi!
Ragazzi, grazie di cuore!!! :',) Jestescie kochani, strasznie Wam dziekuje za pamiec i przy okazji wielki buziak dla wszystkich, ktorzy przeslali mi zyczenia na maila, az mi sie lza w oku zakrecila.:) Nie bede wszystkich wymieniac, bo bylo tych zyczen naprawde sporo, ale wszystkim bardzo dziekuje, brak mi slow, nie spodziewalam sie, ze tyle osob bedzie pamietac o moich urodzinach i ze bedzie Wam sie chcialo pisac... Jeszcze raz GRAZIE!!! :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia