SZUKAM

Temat przeniesiony do archwium.
31-34 z 34
| następna
to jest wlasnie srednia krajowa

zapomnieliscie chyba napomknac, ze pracodawcy na polnocy placa nawet 900, 1000 euro, ale zazwyczaj poszukuja osoby znajacej jezyk chocaizby w stopniu komunikatywnym.
jezeli ta pani jedzie po raz pierwszy i jest "zielona" (przepraszam za slowo), to pewnie go nie umie niestety.
aczkolwiek rzycze powodzenia w szukaniu pracy na polnocy, czesto to sie udaje nawet poczatkujacym
Zenek potrzebuje pracy jako opiekunka czy mógłbyś sie do mnie odezwać b.proszę
Najbezpieczniej zgłosić sie do jakiejs legalnej agencji posrednictwa pracy,ich legalnosc mozna sprawdzic w każdym posredniaku lub na str.Min.Pracy.Legalny posrednik nie pobiera zadnych opłat,organizuje kurs jezykowy,przejazd,dokumenty.[Jeśli znasz choć podstawy niemieckiego to legalna agencja(www.mares.pl)wysyła do pracy do Niemiec opiekunki.Płaca 8[tel]euro netto na ręke,zapewnione jest mieszkanie i wyzywienie,opłacany ZUS,podatki i inne składki,kontrakty są od 2 mies.w góre.Czyli mozesz zarobic wiecej niz we Włoszech].Jadąc do Włoch tez musisz znac chociaż podstawy włoskiego bo jak sie z podopiecznym dogadasz i otoczeniem.
A ten cały Zenek pokazał sie tylko w wakacje,niezła ma fantazje ten chłopaczek.
dzięki za odpowiedź masz 100% racji znam troszkę niemieckiego troszkę włoskiego ale cały problem w tym że nie mogę podjąć takiej pracy i w tym cała trudność muszę szukać na własną rękę,wiem że ciężko i przekrętów wiele
31-34 z 34
| następna

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia