księga życzęń i zażalęń do inf.

Temat przeniesiony do archwium.
541-563 z 563
| następna
roksana34 spróbuje ci przesłać piosenkę
Mammmmmmmmm......!!!!!!!!!!
dziekuje...dziekuje....jeszcze raz dziekuje....
jak moge sie odwdzieczyc:))))
nawet nie wiesz ile radosci sprawiles mi dzis!!!!!!!!!!!!
roksana34 drobiazg nie ma za co dziękować.Pozdrawiam
reaktywacja czy reanimacja truposza...???jednak trzeba aktywowac ten dzial....Inf. przestn obrabiac ludziom dupe za ich plcami bo to sie zle dla ciebie skonczy.Pamietaj, ze mezczyzne poznaje sie nie po tym jak zaczyna, ale jak KONCZY.. a ty cigniesz to jak histeryk i baba.Taka infantylnosc w twom wieku,wstyd i konfidenctwo/ twe kapusiostwo wali po oczach niczym wszystkie cztery jupitery na stadionie Kolejorza ...Niedojda jestes!/jak nie wiesz co to niedojda to odsylam do 'Krzyzakow'.../mam nosa ,ze bede sie tu czesto wpisywac//obnaze cie!...trafila kosa na kamien... nie ze mna te numery Brunner..Niech swiat sie wreszcie dowie o twej obludzie i zaklamaniu
lecz się kobieto. żaden Włoch cię nie prześladuje już od dłuższego czasu. Papa
ty kapusto mnie przesladujesz i oczerniasz.. co do mojej osoby to sie nie wypowiadaj za moimi plcami bo dojda te wiesci do mnie i tak, maiale jestes.Nie muszisz innych ostrzegac przede mna i zalecac mi wyjazd z Wloch bo cale forum wybuchnie smiechem,swoja litosc pozostaw sobie...cale szczescie ,ze nie musze juz nic wklejac pod twe dyktando bo mi to zbrzydlo
..i delicatniej ,cavolo ze mna..bo jestem delicato! JASNE!?
delicato szantażystko sama jesteś mała . Nic nie potrafisz dochować w tajemnicy
>>>>Nic nie potrafisz dochować w tajemnicy
mam juz w dupie tajemnice i wszystko mam w dupie
nie wiem, czy chce wiedziec o co chodzi ...
gajowy_szybciutko o demnie się nie dowiesz nie jestem tak miałki jak pewna osoba .
Oj, ponuro to zabrzmiało, też mi ochota przeszła.
miałkość:

1. [Filozofia] brak głębszych wartości, płytkość
wiecej padalcu wiecej epitetow i pisania do tektury cazzo
po pierwsze nie jestem szantazystka po drugie nie jestem mlaa mam 170 plus 10 cm obcasy to daje 180,po trzecie chodzilo o odciceia maniaka kontrolowania/slowo klucz kontrolowanie uporczywe maniakalne,niczym pozywka,chodzilo o odciecie go od pozywki, a ty bezczelnie wystawke robisz ,podajesz mu konsumpcje na tacy,taki z ciebie psycholog jak z koziej dupy traba.Mysl mysl logicznie ..ta reszta mozgu co ci pozostala bo z ciebie szowinista pierwszej wody.Tu sie powinno zalozyc post PRZESTROGA DLA DZIEWCZYN PRZED INFEM.
inf.2. inf.Reloaded 27 Wrz 2007, 21:54 odpowiedz Zgłoś wpis do usunięcia
Grażynko, dokładnie 6 lat mija jak uchroniłem 3 Polki przed gwałtem jaki chcieli dokonać moi Włoscy przyjaciele. Z tego powodu straciłem wszystko we Włoszech. Później 4 lata pracowałem w pewnej instytucji która pomagała kobietą dyskryminowanym. Widziałem kilka razy podobne obrazki jak opisują artykuły...Jak widac STRACILES BARDZO DUZO,za to my mamy teraz z toba problem..Cos uczepil kobiet czep sie facetow,kolaboruj sobie maniakami psychopatycznymi
ladnych przyjaciol tam miales..a łaski nikomu zes nie zrobil ,ze 3 kobiety przed gwaltem ratowales bo bys byl wspolsprawaca , na rowni z nimi gwalcicielami bys odpowiadal gdyby stal i przygladal ,wiec nie mydl oczu ludziom.Ratowales po prostu wlasny tylek przed odsiadka.Co do mnie /jesli juz mamy sie licytowac/ wielu osobom zycie i zdrowie/nie tak jak ty mi zdrowie nadszarpnales mimo ze wiedziales ze jestem wc\asie kuracji/// uratowalam wyciagajac tonacych z wody, ratujac biegnac sprintem wbiegajace dziecko 2 letnie z przed maski samochodu i to nie jeden raz,biegajac z szybkoscia swiatla niemalze ,pozostawiajac wozek ze swoim niemowleciem na srodku chodnika i startujac jak torpeda do cudzego dziecka,gdzyz bylam pewna siebie i swej szybkosci/mialam zawsze pierwsze miejsce szkolach w biegu 400 m 53 sek/,jak czlowiek ma 19 lat to nie mysli o niebezpiczenstwie..tak bylam wychowana..by pomagac..mam szybkie reakcje ludzi z pod kol tramwajowych niemalze ratowalam,bo chodz na skroty przez tory jak gambety,za kolnierz po prostu ciagalm co sil,tych bitych i kopanych tez ratowalam ,przed uderzeniem noza powstrzyymalam/bo to byla moja powinnosc,w takiej sytuacji pomoc slabszemu,opanowac sytuacje odzialywac na agresorow swa kobiecosci i spokojem ,byc mediatorem ,MEDITOREM.I nie bylo nigdy moim zwyczajem lansowac jako ta co POMAGA,jak sie cos robi to nie po to by wypominac i liczyc na zaslugi.Bylam w wielu ekstremalnych sytuacjach gdzie dzialalam automatycznie a ty nigdy nie bedziesz w takich sytuacjach,przed gwaltem tez uchronilam...ty po prostu jeste plytki ,nie znasz mnie i nie poznasz .Od dziecka uczono mnie by pomagac i NIE ROBIC WIELKIE HALO ze swej pomocy.Ja przynajmniej potrafilam byc dobrym meditorem a ty nie masz tego daru,ty jestes intrygantem i wichrzycielam.Mam wiecej sukcesow i dokonan namacalnych niz ty,nie usiluj umniejszac mojej wartosci.Nic zlego ci nie zrobilam ,dziwakiem jestes skoro poczules sie "skompromitowany"/ to twe okreslenie/ze napisalam ,ze masz 23 lata a a nie wiek rzeczywisty/nie obchdzi mnie niczyj wiek/..nie zamierzalam bron Boze cie urazic wowczas..ale byle anomimo z sieci nie bedzie mi pisal ,ze mnie lekcewazy bo mu odpowiem zawsze :kochasiu zacznij od swej mamy,a potem porozmawiamy..Ty jak nie masz szacunko chocby do jednej osoby to w kazdym momencie moze okazac a sie, ze nie masz szacunku do nikogo,a siebie uwazasz za pepek swiata.Jaka zrobiles krzywde jednej kobiecie urazajac czynem/slowem to oznacza, ze w kazdej natepnej chwili mozesz urazic full innych osob.Mozesz sobie zastosowac metode zolwia i schowac sie do swej skrupy ..ale ten watek zalozyles sam,nie omieszkam rowniez w przyszlosci skorzystac ,po prostu przegiąles pałke Inf.
delicato?czy tobie przypadkiem nie stalo sie cos w glowe?
nie tesoro to nie mi.. a ja nie bede wyjasnia szerszej publicznosci o co w tym chodzi,bo to was nie dotyczy nie ma sensu abyscie dociekaliw mek glowie..jeet tylko zal ze sie tak zawidlam na tym co sie 'lansowal, ze pomaga..'powiniem uprzedzac ,ze sie raczej 'przysluguje'
Mnie osobiście Wasze sprawy nie obchodzą, ale byłabym ogromnie wdzięczna gdybyś mnie Delicato w swoje zemsty, żale nie wciągała. Lepiej ugaś gniew bo może Cię spalić. Mam nadzieję że Twoje ostrzeżenia na gg miały na celu szczerą pomoc a nie prywatne rozterki natury emocjonalno- egzystencjalnej bo jakoś tak to rozgrywasz, a jak sama widzisz (o ile to dostrzegasz) mam wieksze problemy w życiu niz Wasze przepychanki. Nie moge w żaden sposób zle się wypowiadać o bo w jakimś stopniu mi pomógł i za to jestem mu wdzięczna i na tym właśnie forum chce mu za to PODZIEKOWAĆ. Nie jestem zwoleniczką narzucania komuś opini na czyjś temat a Ty tak robisz.. Nawet mając żal do kogoś należy w życiu zachować godność i nie wyciągać brudów w miejscach które nie temu maja służyć, więc jak przystało na kogos kto chce ukazać wszystkim bogate doświadczenia i mądrość życiową swoim zachowaniem sama temu zaprzeczasz. To jest moja obiektywna opinia na ten temat i pisze ją tylko dlatego że wciągnęłaś mnie w swoja walkę.. Nie wiem tylko czy jest to walka z Infwl czy z samą sobą.. Jakieś chore licytacje kto jest lepszy, szlachetniejszy, uczynniejszy zmniejszają tylko wartość w oczach innych..Nie ten jest dobry kto o dobroci głosi.
bardzo prosze o pomoc w przetlumaczeniu tego oto kawalka tekstu
ROMA - Scendono in strada in migliaia gli studenti universitari contro la Gelmini. Invadono le strade, bloccano le ferrovie, occupano i rettorati. A Milano sono scoppiati tafferugli con la polizia; bloccata la stazione ferroviaria a Bologna; oltre 40 mila attraversano Firenze in corteo; mille in assemblea alla Statale; lezioni in stada a Genova.
;-)
f
Temat przeniesiony do archwium.
541-563 z 563
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia