z wiosny w zimę :(:(

Temat przeniesiony do archwium.
wczoraj wróciłam ze słonecznej północnej Italii po 3 wesolych tyg..szczesliwa ze wreszcie moge sobie pochasac w samym tylko sweterku a tu we wroclawiu zimno, pluchowato i szaro..w glab kraju krajobraz troszke ulegal zmianie z pluchy na snieznobiale stepy :):) no i ta temperatura z 12 stopni na -6 kurcze...no i na dodatek wiadomosci o oblanym zaliczeniu (poprawka 8 marca hehe)..ot i zderzenie z szara rzeczywistoscia...

moze kilka cieplych slow na rogrzewke?? :):)
piszcie ludzie piszcie cieplo co by sie troche rozgrzac
Ja jeszcze w niedzielę oddychałam 15 stopniowym powietrzem we Florencji, a wczoraj w Polsce spadł śnieg i to jest dla mnie największą radochą. Szkoda tylko, że oglądam go przez okno...bo jestem chora wrrrrrrrr
Ale dla mnie luty to luty, wcale mnie to 15 stopni nie cieszyło. W zimę ma być zimno. Ordnung muss sein! :)
Masz racje Ilecka-porzadek musi byc...jak zima to zima,no i ma byc zimno:-)
u mnie wczoraj byla duchota,upal-nie zartuje-w sloncu dobre 25st...a dzisiaj pada,szaro,buro-tragedia.

wiec Deredzioszku nie masz czego zalowac...dzisiaj w calych Wloszech pada deszcz-brrrrr.(lepszy snieg-uwierz mi)

Ilecka a co Ty w domu robisz?leniuchujesz?jak tam Twoje studia?mam nadzieje,ze nie bralas ksiazek ze soba?naciesz sie rodzina:-)

ja tez chce do domu choc na 2dni.
Zmartwię cię, ale przyjechałam specjalnie, żeby się pouczyć, no i spłodzić pracę :)
Niestety, ale już nie potrafię się uczyć we Florencji(powaga!): praca, mieszkanie, współlokatorzy, i takie tam.
Póki co zachorowałam :) ale mam jeszcze 2 tygodnie na ostrą naukę :)
skoro tak sie sprawy maja ,no to ucz sie kochana.
sei agli sgoccioli?piszesz prace?temat?
hahhh :):) dobrze im tak..niech sie za bardzo tym słonce nie ciesza..racja..w koncu zima jest..:):) dzięki Kasiu za pocieszenie...pewnie ze lepszy snieg niz deszcz !!! Polska zima górą !! ( o ile nie trzeba za duzo z domu wychodzic) :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Życie, praca, nauka