Szukam fajnej, dojzalej, milej, sympatycznej polki

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 128
ale z tym że fb to podrywacz to się z tobą w pełni zgadzam, no widzisz nie tylko włosi potrafią...
laDonnaEmobile wybacz ale jak facet gładko pisze o małżeństwie i o dzieciach to już jest to typowy element podrywania. Faceci jak ognia unikają tego tematu. Nie potrafią o nim rozmawiać)
to widzisz znam taki element ,ktory pasuje do tego opisu .))
L>S gdzie nasz sympatyczny Włoch się podział. Czyżby kolejny przypadek faceta nie umiejącego się posługiwać mózgownicą)))
jadwidzia22 jakich ty włochow w takim razie znasz, no chyba masz wielkiego pecha albo przyciągasz takie typy.życze powodzenia w dalszym życiu.))))
Drogie panie, jestescie w bledzie jesli myslicie ze jestem wlochem. To ze robie bledy ortograficzne nie znaczy ze nie jestem polakiem. Po prostu przyjechalem do wloch jak bylem maly i polskiego mnie nikt nie nauczyl.
Co do podrywania, ja tutaj nie podrywam, lubie poznawac nowe osoby i powiem wam szczeze ze jesli ktos jest do tego niedysponowany to trudno, nie wie co traci.
Jak chce isc podrywac to ide na Amerykanki do Centrum. Polki sa albo za inteligentne albo za duzo chca :)))
Pozdrowionka
A czyli jesteś Polakiem mieszkającym od dziecka w Italii???
Bo się trochę pogubiłam...;)
Pozdrowionka
Tak dokladnie :))) ale Polski nie zapomnialem oczywiscie, nawet mialem dziewczyne w Polsce, wspaniala dziewczyna :))
Bambucha studentem psychologii , i nasz sympatyczny Włoch sam się ujawnił. Jednak facetów to idzie łatwo rozgryź . Ale przy okazji musiało do mnie napisać 3 Włochów)
zwariować można, ja ci współczuje już nic poza tym, bo sił mi brak)
laDonnaEmobile no współczuć mi nie musisz . Bo na 20 Włochów 1 jest porządny . Na 1000 Włochów przypada jeden bezinteresowny. Życzę też Ci powodzenia w życiu )
wiesz to nie włosi tacy są ale wszyscy faceci...)))))
laDonnaEmobile święta racja)
niestety, ja nie miałam jeszcze zaszczytu spotkać tego 1 na 1000 i na to nie już nawet nie licze
a ty jadwidzia22 masz cos wspólnego ze zniknięciem fb z forum.))
jestem o-sobą nierzeczywistą. jestem z kamienia albo jeszcze lepiej ze szkla. jestem dokladnie zle polaczona drutami, dokladnie. ale nie znajdziesz mojego klucza. probowalam zgubic moj klucz do mnie. jesli chcesz, mozesz przyjrzec mi sie z bliska, ale wiecej dostrzezesz z daleka.
"Mnie się podoba, bo nie ma żadnego specjalnego znaczenia, które od razu widać, a jednocześnie zdaje się coś znaczyć. Tylko nie wiem, co."

...szukasz samego siebie???
fb a ja to nie ta sama osoba,więc nas ze sobą nie myl-mamy zupełnie różne spojrzenie na pewne sprawy i całkiem inny styl w piśmie, a ten cytat nie dotyczy mnie..ja się już dawno temu znalazłam
pozdrowienia
...udzerz w stół, nożyce się same odezwą...skąd wiesz do kogo był skierowany mój wpis z godz. 12.25 ???
oj biedny peerunie no przecież skopiowałeś mój opis, a ja sama chciałam zobaczyć kto to jest fb ( bo zastanawiałam się kto to i mialam chyba mylne podejrzenia) a jego opis od razu rzucił mi się w oczy, przecież ty też sprawdzasz czyjeś opisy, po to są nieprawdaż?czy może sie myle i lepiej nie prowadź ze mną konwersacji ,bo wezmą cię za kogoś innego...a chyba tego nie chcesz,prawda?
kto mieczem wojuje....
jakże w takiej sytuacji miałabym się nie domyśleć, że to o mnie chodzi o fb
< lepiej nie prowadź ze mną konwersacji ,bo wezmą cię za kogoś innego...>

...masz rację, jeszcze mi jacyś przebierańcy załomotają o 6 rano do drzwi ..
dziękuję za ostrzeżenie! pozdrawiam!

...La donna e mobile
qual piuma al vento
muta d'accento
e di pensiero. :))))
...
:))zawsze do usług ;)pozdr
Powiedzcie mi wtakim razie co mam zrobic aby wam udowodnic ze nie jestem wlochem?? :)) Jadwidzia, naprawde musialas niezle cierpiec przez tych wlochow :))
Do Pilgrim83
no to że nie jesteś Włochem skapałam się po tym jaki sposób piszesz. W podobny sposób nawiązują znajomości Włoscy handlarze żywym towarem lub Włosi żerujący na naiwności młodych Polek.. Żaden Włoch mi nie dał ostro we znaki bo dobrze umie rozpoznać elementy techniki uwodzenia włoskiej)
Do Jadwidzi: powiem ci szczerze ze nie zabardzo zrozumialem drugiej czesci tego co napisala. Fajnie ze udalo mi sie Cie przekonac ze nie jestem Wlochem, wogule sie takim nie czuje, choc wszyscy sie dziwia jak im mowie ze jestem Polakiem bo podobno bardzo dobrze mowie, to dzieki temu tylko ze duzo czytam :))
Jadwidzia, ty chyba nie zabardzo lubisz wlochow prawda? sa ludzie i ludziska wszedzie a naiwnych bardzo ladnych polek znam pare i powiem Ci: kazdy ma to co sobie zasluguje. Tygrys poluje bo ma na co i mu sie udaje :))) takrze wiesz, nie wiadomo kogo tu obwiniac, najlepiej patrzec na siebie i byc takim jakim sie chce byc, to co przychodzi z zewnatrz mozemy albo przyjac albo odrzucic, nic na sile.... :))) pozdrowionka
Pilgrim83
Dobrze to napisz do mnie jeszcze raz to ci wyjaśnię o co mi chodzi.) pozdr.
Awiec, hmmm...wiesz nie zabardzo sie rozumiemy na wzajem wtakim razie. Ja stawiam sporo bykow ortograficznych i myslenie po wlosku tak mam we krwi ze tlumacze na Polski to co doslownie nie powinno sie tlumaczyc ( mam nadzieje ze mnie zrozumialas ). Mam pytanie Jadwidzia: myle sie czy nie zabardzo ufasz meszczyzna?? :))) musialas trafic na niezlych typow :))
Pozdrawiam
PILGRIM83 jestes wlochem?
Apsolutnie :)))) nie oczywiscie
szkoda...
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 128

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia