Szukam fajnej, dojzalej, milej, sympatycznej polki

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 128
fajne zdjecia, wlasnie obejzalam:)) a nie odpisywalam bo dopiero teraz mam wolna chwile...choc jej nie powinnam miec...
jakto nie....dziwne...wyslalem Ci je 28 kwietnia, w sobote....sprawdz dokladnie :))) daj, ja w wersi Spiderman :)))
a co robisz? wyslij mi te twoje zdjonka :))) te kture moga Cie skompromitowac tez... :))) przeciez mi ufasz :)))))
wlasnie wysylam Ci moje zdjecia:)) tylko w 2 turach bo inaczej nie da rady:))
zdjecia zostaly ocenzurowane:))hehe
...teraz czytam ustawe o rachunkowosci...nic cieawego, ale musze bo potrzebuje jej do mojej pracy
jesli sie nie myle juz malo Ci brakuje do konca studiow...piszesz juz prace magisterka? gdzie jestes? w Jedrzejowie?
Pisze prace licencjacka:)) a potem jeszcze 2 lata magisterskich...
Juz wrocilam do Warszawy. W J-owie bylam w ponidzialek wieczorem do srody wieczorem.
A co do dtudiow...to mam 1 rok w tyl bo w Lodzi mi nie poszlo, tak to bym konczyla juz 4 rok...no coz...ale tu jest mi lepiej niz w Lodzi:))
moze bys przyjechala do Rzymu na Erasmus ?? :))))
wejdz sobie na poczte, wszystkie zdjecia juz poszly.
tak pamientam ze w Lodzi Ci nie zabardzo poszlo...nie ma tego zlego co na dobre nie wyjdzie :))) czy jak to tam sie mowi :))
Myslalam o tym:))
wlasnie widzialem zdjecia, fajnie wyszlas :))) podobaja mi sie jeansy i ta koszulka z trzeciego zdjecia tez jest nie zla, masz dobry gust :)))
zawsze go mialas :)) powiem Ci ze ja tez ostatnio lubie sie fajnie ubierac :))
zrobie se kilka zdjec to Ci przesle :))
choc musze Ci powiedziec ze w dlugich rozpuszczonych wlosach wygladasz o wiele ladniej :))) to zdjecie w czapce kture mi przeslalas pare miesiecy temu jest naprawde super!!! :)))
dziekuje:)) wysylam Ci jeszcze 2 zdjecia:))
wlasnie je obejzalem, tez fajne zdjonka, przypomnialo mi sie jak bylismy w Krakowie z Piotrkiem :))) ale jaja byly
slyszalas sie z nim ostatnio?? co zwiezak porabia?
Prawde mowiac to nie wiem co Piotrek porabia...troche jestem zla na niego, ze tylko ja sie do niego odzywalam, ze to ja pisalam do niego... ostatnio napisala do niego smsa to okazalo sie ze to nie jest juz jego numer...albo zmienil albo mu zwineli komorke...
Wiem ze w Kielcach jest na biologii, tez na 3 roku, a co do jego zycia osobistego...to roznie...a co on teraz porabia to nie mam zielonego pojecia
A co to? GG z forum sie zrobilo czy jak? Jak tak czytam te Wasze wypowiedzi to stwierdzam, ze nie jest najlepiej... Pilgrim, Ty to chyba najmadrzejszy nie jestes...Idz lepiej robic sobie te zdjecia-tylko nie zapomnij zrobic dobrej pozy i koniecznie przebierz sie w kilka swoich najlepszych ciuchow!!! Moze do solarium sie najpierw wybierzesz...? Rany,narcyzm jakis siejesz czy co? Brak slow... Zamiast zajmowac sie glupotami, zaswiec inteligencja i poducz sie polskiej gramatyki,bo widze, ze nie najlepiej z Twoja ortografia.
Powodzenia!!!
A co u Ciebie slychac??
bede musial konczyc, jade na trening....fajnie byloCie uslyszec :)))
sprubuje sobie zalozyc wieczorem messenger to moze jutro sobie pogawedzimy :))))) Buziaki
Mi rowniez bylo milo:)) pozdrawiam
Pimbucha a co Ciebie obchodzi co inni robia, mysl lepiej o sobie a nie krytykuj innych. Wiesz kto krytykuje to ma najwiecej problemow osobistych i aby docenic siebie musi krytykowac innych. Jakbys mnie znala to bys tego co napisalas nie napisala. Nie trac czasu tutaj, Idz nudzic innym bo mnie, to co piszesz, nie rusza.
Pozdrowionka
No coz,gawedzac sobie na publicznym forum jestes zmuszony czytac reakcje na swoja glupote a ja mam prawo czytac i odpowiadac na tresci, ktore wywieraja na mnie jakies wrazenie ( w tym przypadku beznadziejne...).Szkoda, ze jestes tak ograniczony, ze nie wyciagasz zadnych wnioskow z mojej wypowiedzi-chocby na temat Twojej znajomosci ortografii...Przykro i wstyd...Nie sadze, ze gdybym poznala Cie osobiscie zmienilabym zdanie.
Idz lepiej robic sobie te zdjecia, bo byc moze uroda wygrywa u Ciebie z rozumem...
pimbucha, pilgrim chyba nie mieszka w PL, stad te bledy. poza tym teraz co 2. 0soba ma dysortografie;)
Gosia.Sloma pytalam,bo urodziłam sie w Jędrzejowie,a mieszkałam w Sędziszowie. Rzadko "spotykam sie" z ludzmi z tamtych okolic- stad moja ciekawość :)
Czesc Kociunia:) ja rowniez urodzilam sie w Jedrzejowie... fajnie spotkac kogos stam tad:))a gdzie teraz jestes?? zapewne we Wloszech:)
A to Cie zaskocze,bo w Gdańsku :) Mieszkam tu od paru lat, ale Włochy to oczywiscie moje plany na przyszłosć. Pozdrawiam :)
Aha:)) fajnie:)) ja raczej wiaze plany z Warszawa...ale kto wiem, moze kiedys wyjade z Polski.
pozdrawiam:)
Hmmm, nie wiem zabardzo jak Ci odpowiedziec bo nie mam zamiaru ani sie klucic ani nikogo obrazac. Widzisz, nie rozumiem jak ktos moze kogos innego krytykowac czytajac tylko slowa a nie znajac np relacji miedzy osobami kture miedzy soba pisza. Ja z Gosia chodzilismy ze soba, ona jest w Polsce a ja w Rzymie, na szczescie zostalismy przyjaciulmi i to co Ci sie wydaje glupie, tak jak ogladanie zdjec z terazniejszosci, dla mnie np moze miec pewne znaczenie emocjonalne. Przykro mi ze tak wyskoczylas z zebami.To ze ja nie umiem pisac po Polsku to normalne, kazdy ma swoj czas i wykorzystuje go jak najlepiej sadzi i moze. Naprawde wiezysz ze mozesz poznac osobe poprzez tego co pisze na forum? To pytanie jest retoryczne, ( uwazaj aby nie odpowiedziec na tak bo ktokolwiek to przeczyta to bedzie Ciebie uwazal za bardzo mala inteligenta osobe a nie mnie ).
A na koniec: jest tu otwarte setki forum i nie wierze ze nikt Cie zmusza do czytania ich wszystkich. Po prostu czujesz sie odwarzna bo siedzisz przed komputerem i mozesz pisac co chcesz bo wiesz ze nikt Ci nie moze nic zrobic.
Mialas zly dzien i chcialas sie na kims wyrzyc.
Nie udalo Ci sie, jestem psychologiem wyspecjalizowanym w porozumiewanie sie poprzez media :))
pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 128

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia