cerco l'amore-szukam milosci

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 117
inf.wedlug jakiej narodowosci? ja tak szczerze nie szukam to raczje oni mnie bo ja poprostu nie mam czasu codziennie do 20 w lokalu praca potem wieczor nie ma czasu wyjsc no to siedze przed kompem i sami do mnie pisza i w sumie to tylko wlosi nie wiem dlaczego? potem weekend jazda na studia do krakowa no i tak mi zycie mija to jak mam niby polakow poznac?niw yjde na ulice i nie dam ogloszenia
NO TO JA JUZ NIE ROZUMIEM, SKORO CI TYLU PISZE TO CZEMU ZAMIESZCZASZ TO OGLOSZENIE?WEZ SIE ZA KTOREGOS Z NICH I PO SPRAWIE HIHIIH
Ten, tego, hmm, rahma, jak by ci tu powiedzieć...albo popracuj nad formą albo sam już nie wiem. Autentycznie mi ciebie teraz szkoda kobieto, nie zasłużyłaś sobie na to.:))
To straszne, ja bym się podłamał lekko:))
carissima84 a prosto. wejść na przykaład na forum jakieś zgodne z Twoim zainteresowaniem i już jest okazja żeby poznac jakiegoś Polaka. Chyba mi nie powiesz że nie potrafisz poszukac tego jedynego na całe zycie.)
Podłamał? za mało powiedziane -czuje się zmiażdzona,rozgnieciona niby guma do zucia wycierania z zelówki o krawężnik.Jak ma się wykupić żeby odzyskać twoją przychylność Naczelny Erydyto tego kącika dla myślących inaczej????
Może mały spacerek na kolanach we włosiennicy naokoło pobliskiego kosciolka i wypasionej plebanii proboszcza?uhmm
regina delle farfalle no juz 1 naciskal na slub jest z sycylii ale mi jakos nie podchodzi poza tym kto to bierze slub jak jeszcze kogos nie widzial na zywo nigdy a kamerka pokazuje tylko to co chcesz pokazac czyli w moim przypadku tylko twarz a on juz chcial sie zenic hahaah fajny jest ale gdzies mi sie taki jakis nie wiem...poza tym mowil ze wszystkie swoje dziewczyny zastawal w lozku z innymi haha to chyba cos z nim nie tak...a za takiego 2 co mi w oko od poczatku wpadl juz sie wzielam ale nic na sile zobaczymy jak sie potoczy...chce do mnie przyjechac choc to pewnie tylko zart...zobaczymy, a wiec poszukiwania sa na etapie trwania choc moze to wlasnie on skradnie moje serce nawet bym chciala, przynajmniej 1 inteligentny a zarazem zabawny no i na impotenta mi nie wyglada hahah choc oczywiscie nie tylko to jest wazne...
carissima84 a jak rozpoznajesz że facet jest inteligentny i zabawny bo mnie to ciekawi?
inf. jakbys gadal z kims od miesiaca dzien w dzien i widzial czyjes reakcje na kamerce a pozatym slyszal sie rowniez na telu codziennie to chyba bys mial juz kilka okazji do poznania kogos sorry ale nie wszyscy sa takimi super aktorami zeby codziennie udawac wspanialych, a ja go juz widzialam w kilku sytuacjach jak byl zly szczesliwy nieszczesliwy itd rzecz jednak w tym zeby sie zobaczyc i poznac na zywo...ale z ty jestes kasliwy z kimkolwiek bys nie gadal...ty tu chyba podstawiony jestes...a poza tym czy ty wogole jestes szczesliwy?masz jaks dziewczyne bo mam wrazenie ze wszystkie od ciebie uciekaja...
musisz byc strasznie brzydka albo extremalnie niesmiala skoto szukasz facetow tylko w necie i tylko wlochow;)
carissima84 jakie to mało przekonujace. nie przekonałaś mnie że potrafisz szukac drugiej półówki. ale zyczę ci abys znalazła ją)
P.S.carissima84 jestem bardzo szczęsliwym człowiekiem bo to co zaplanowałem w zyciu udało mi sie zrealizowac w 100 %)
L>S sluchaj znajdz mnie na skypie szukajac "koksa5" i zobacz czy az tak brzydka jestem -mile sie zaskoczysz...poza tym to tylko i wylacznie mio cazzo ze szukam wlocha a nie polaka ...
L>S nie zastanawia Cię to że tyle zachodu poświeca Pana w tłumaczeniu się nam z swojego gustu w stosunku do mężczyzn)))
inf.no to skoro tobie sie udalo to nie odbieraj innym marzen-moje sie spelnia i juz -trzeba tylko bardzo chciec...ps i nie wyrzywaj sie znow na mnie
czy to teraz tak wyglada miec 23 lata?:-o
kasia z milano a o co ci dokladnie chodzi?
carissima84 ja się na tobie nie wyzywam tylko mnie rośmieszasz ze się ciągle tłumaczysz. Wiesz może uświadom mnie że ja nić na temat facetów nie wiem?
inf. poprostu nie musze byc incognito tak jak ty co sie boisz pokazac a tylko silny jestes w ocenianiu osob ktorych nie znasz ale ja tez silna jestem na takich jak ty...takze mow sobie co tam nadal chcesz chyba spotkaly sie 2 silne osobowosci niestety...a moze stety
interesuje mnie ,czy oprocz poszukiwania Wlocha/ow masz tez i inne priorytety w zyciu?Poza tym powinnas wiedziec ,ze to nie jest miejsce na tego typu ogloszenia ...a jezeli juz takowe sie wypisuje, to trzeba tez liczyc sie z konsekwencjami.Piszesz,ze bylas juz z 3 i ze nadal szukasz,ze siedzisz w necie i tak bardzo chcesz znalezc tego jedynego.Nie ma nic na sile.Dlatego ja pytam"czy wszystkie 23-letnie dziewczyny takie sa"???
kasia z milano wieksozść 23 latek jest taka.Pozdrawiam
carissima84 no zadałem ci pytanie . Przekonaj mnie że nic nie wiem na temat facetów
nic, tylko plakac:-(
kasia z milano ciekaw jestem wykaładu na temat facetów
droga kasiu priorytetow mam bardzo duzo: ukonczyc studia, poszerzyc dzialalnosc o gospodarcza o wdrozenie nowych uslug dla klientek, co wlasnie czynie, nastepnie dalej sie ksztalcic w tym kierunku w ktorym studiuje, pracowac na wlasny koszt a nie czekac az mi podadza na stol, poza tym zalozyc rodzine, szczera pelna milosci zarowno matczynej jak i ojcowskiej,ps wiesz co jak bys troche myslala to wiedzialabys ze ja Was poprostu wyprobowuje, jak reagujecie na takie tematy, lecz odpowiedz jest prosta, macie swoje negatywne zdanie, ps.nie szukam tu nikogo bo tutaj nikogo takiego nie ma...a poznac opinie ludzi tez milo...
inf. z tego co mi sie wydaje to jest tak:
-nie lubicie jak dziewczyna jest zbyt natarczywa, typu po miesiacu znajomosci juz chce planowac z wami przyszlosc
-nie lubicie jak jest zbyt zadrosna lecz sami tez nie chcecie byc chorobliwie zazdrosni bo to niszczy zwiazek
-pragniecie byc w zwiazku a jednoczesnie potzreba wam troche luzu
-nie lubicie byc sprawdzani lecz sami lubicie kontrolowac
-choc na ulicy ogladacie sie za tzw lalami wolicie miec u swego boku naturalna dziewczyne nie tylko do patrzenia ale i do rozmawiania
-tak naprawde to i wy szukacie milosci choc nie wszyscy
-pomimo ze nie lubicie wciaz powtarzac ze kochacie itd jednak potrzebna wam jest czulosc jak kazdemu czlowiekowi i lubicie byc zapewniani o uczuciach partnerki
-wyznajecie zasade daj troche wolnosci a nie ucieknie...reszte wiesz sam Ty
carissima84 to Ci się kiepsko wydaje. Pozdrowionka i udanych łowów)
bo wypilam mocna kawe to mi sie przypomnialo ze i znakow nalezy uzywac a czy to wazne, ps nie robie tu nikogo w balona lecz chce poprostu cos o tym poczytac jakie macie zdania uwierz mi kasiu ze nikogo tu nie szukam nie jestem jakas naiwniara ja rowniez wyznaje zasade ze milosc sama mnie znajdzie, a ten temat tak dla sprawdzenia czy nadal to traktujecie z takim oburzeniem, poza tym kiefys padl temat szukam meza chyba czarna mumba napisala i oczywiescie bylo to jajko dla sprawdzenia ale wszyscy jak zwykle o boziu jak mozna byc tak pustym zeby cos takiego tu napisac itd przeciez kazdy moze pisac o czym chce jak chcesz to zaloze temat o pogodzie u nas w czewie dzis bardzo padalo...
inf.no to moze wytlumaczysz mi czego tak naprawde chcecie od nas dziewczyn?o co wlasciwie chodzi moze twoje wskazowki jakos mi pomoga?
oczywiscie,ze wazne..Nie uzywanie znakow interpunkcyjnych,pisanie imion wlasnych z malej litery itp moze nam wiele powiedziec o danej osobie.Wczorajsza noc musiala byc dla Ciebie ciezka ,skoro o godz 4 siedzialas na forum i myslalas"hmmm,jak tu wzburzyc dyskusje?"Dlatego ja jeszcze raz mowie,ze osoby,ktore maja troche oleju w glowie takich glupot nie wypisuja.

PASSO E CHIUDO.
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 117

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia