cerco l'amore-szukam milosci

Temat przeniesiony do archwium.
91-117 z 117
| następna
badz spokojna,pojawie sie tylko wtedy,gdy uznam to za stosowne.
kochana mozesz pojawiac sie kiedy zechcesz Ja poprostu takie uparte jak Ty osoby omijam szerokim lukiem. dziendobry
Glucha jak pien!
ps.omijasz lukiem?nie powiedzialabym!caly czas sie czepiasz
[wpis usunięty]
zastanawia mnie fakt co uzyskam za podanie na policji faktu ze ktos na forum podaje moj osobisty numer telefonu a wlasciwie mojego taty mysle ze sprawa moze trafic do sadu o naruszenie praw osobistych...mysle ze to odpowiedni powod na szczescie post nadal jest jako dowod
kasiula:-) nic nie uzyskasz bo ten numer juz wcześniej podałaś. P.S Nie mam obywatelstwa Polskiego wiec sprawa toczyła by sie bardzo długo.Trzymaj się )
kasiula)Może cię to czegoś w życiu nauczy . życzę Ci abyś spełniła swoje marzenia. ))))
ja na forum tego nr tel i dobrze o tym wiesz jest tylko mail!!!nie podawalam a wiec nie klam a obywatelstwo nie ma znaczenia bo mam znajomego adwokata we wloszech i jezeli nie usuna twojej wypowiedzi to sprawa o pogwalcenie mienia wlasnego bedzie!!!
[wpis usunięty]
ps kup sobie okulary skoro nie odrozniasz nr tela od maila i na forum tel nie byl podawany skoro Ty jednak go widzisz to pokaz gdzie?
bilety nie maja tu nic do rzeczy bo to inny post a Ty nie miales prawa podawac tego nr tela na tym forum bo nie nalezy on do Ciebie sprawa o pogwlacenie mienia osobistego jak nic sie prosi...
kasiula:-) dla mnie koniec tematu)))
kasiula kliknij w twój nick a tam zobaczysz wszystkie dotychczasowe twoje wpisy.
a jako pierwszy widnieje ten z numerem.
a w jaki sposob to narudza Twoje mienie? i tak nikt do ciebie nie zadzwoni?:) takei sprawy sa nie do wygrania tak poza tym;) to jest internet;)
jaka jestes prymitywna jak nie wiesz to Cie uswiadomie ze prokuratura sprawdza ip kompa z ktorego cos bylo wyslane i po tym namierza osobe e jej dane...
no ale numer Ty podalas...a to ,ze inf go przykleil tutaj-to co z tego??
kasia z milano a jakim językiem i poziomem kultury wykazał się Pana. Już zauważyłem że wiele dziewczyn w jej wieku jest zupełnie bez taktu. To co napisała do L@S dało świadectwo jej poziomu. )))
kasiula, obok kazdego wpisu jest kosz na smieci. wystarczy zglosic post z Twoim numerem do usuniecia. najpierw trzeba wykorzystac inne srodki zanim zacznie sie straszyc sadem forumowiczow;) poza tym chyba lepiej jechac sobie na wakacje do Wloch niz latac po prawnikach, nie uwazasz?
inf, podszkol troche polski bo chwilami ciezko Cie zrozumiec. milego dnia!
Co nie zmienia faktu ze inf. zachowal sie co najmniej "brzydko" i to juz nie pierwszy raz!
A malwa123 zamiast się wziąć za pracę analizuje każdy mój wpis. Większego dystansu do własnej osoby życzę. Miłego dnia życzę)
wiekszego dystansu do swojej osoby? mah - nie bardzo rozumie ;-)
Inf. ja analizuje bo mi sie czasami podobaja. Milego dnia rowniez!
ale Glupi post. Jesli chodzi o numer telefonu to jesli kasia go sama wpisala to nie ma sie nawet co wyglupiac z podawaniem tego do jakis sadow. Fidati
Oczywiscie ze nie ma sensu. Ale ona go podala infowi a on go wpisal na forum. Bylo tak czy sie myle?

To co, ja mam nr tel. np do kasi z milano wiec jak go wpisze na forum to bedzie ok?? no przeciez mi go dala.

Ps. Kasiu to tylko taki przyklad, un bacio!
malwa123 nie podła mi go. Ja go wziąłem z forum. Pozdrawiam
Cofam wszystko co napisalam, przejzalam jej wpisy i faktycznie kiedys tam podala ten numer tel. a inf go tylko przekopiowal.
No wiec jakby nie bylo tematu.
malwa123 kolejny jałowy temat dziewczyny że Śląska. Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.
91-117 z 117
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia