cerco l'amore-szukam milosci

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 117
TAKIM POSTEPOWANIEM TO TYLKO LUDZI WOKÓL NIEPOTRZEBNIE DENERWUJESZ...
Droga Kasiu Ja zawsze pisze z duzych liter ale dzis ogolnie jestem bardzo zmeczona duzo sprzatalam itd i nawet nie mysle czy z duzych czy z malych pisze to nie jest najwazniejsza rzecz w zyciu moze Ty widocznie masz tak duzo wolnego czasu w ciagu dnia ze zawsze dokladnie myslisz co jak robic ja ogolnie nie mam np ochoty dzis przyciskac shifta i juz...:-)
carissima84 no zle trafiłaś bo jestem typowym bezwzrokowcem i nie oglądam się za dziewczynami. Dobra kładę sie spać dobranoc
hej no jejku jejku ok powkurzalam Was troszke, zeby Was lepiej poznac...tak naprawde to jestem od 1,5 roku w szczesliwym zwiazku wlasnie z Wlochem i tak mi dobrze no coz ide troche poczytac co tam o zwiazkach z wlochami piszecie...papapa
carissima84 5 Cze 2007, 00:20 odpowiedz
Droga Kasiu Ja zawsze pisze z duzych liter ale dzis ogolnie jestem bardzo zmeczona duzo sprzatalam itd i nawet nie mysle czy z duzych czy z malych pisze to nie jest najwazniejsza rzecz w zyciu moze Ty widocznie masz tak duzo wolnego czasu w ciagu dnia ze zawsze dokladnie myslisz co jak robic ja ogolnie nie mam np ochoty dzis przyciskac shifta i juz...:-)

Po pierwsze,nie potrzeba duzo czasu w ciagu dnia, by dojsc samemu,ze trzeba pisac tak,by inni nas zrozumieli.Tylko dzieci moglyby dac taka odpowiedz jak Ty-"nie chce mi sie przyciskac shifta i juz".Ale shift w slowku "Ja" wiedzialas jak uzyc-oczywiscie uzyty nie na miejscu.

ps.i nie zwracaj sie do mnie "droga Kasiu"-falszywie mi to brzmi
O kurcze! Dawno sie tak nie usmialam.
Pozdrawiam weteranow.
Hehehe, rzeczywiście, niezłe. Koleżanka nas 'wypróbowała', zagrała aktorkę ze spalonego teatru i na koniec wyznała, że Włocha to ona ma, hehheheeheheh

Ze ludziom się chce!!!

PS. 'PS' nie powinien być dłuższy niż sama wiadomość :)
puknij się w głowę Carissima...
czesc wszystkim.Wczoraj czytajac te glupoty zakochanej we Wlochach panienki smiac i plakac mi sie chcialo.Nie wyrazilam opinii na ten temat.Dzis znow weszlam na ta stronke i popieram,ze ta kobieta nie wszystko ma z glowa w porzadku.Ona jeszcze tak naprawde Wlochow nie poznala....Wstyd takie glupoty pisac!
krystka życie skutecznie weryfikuje takie poglądy. I jedna na 10 jest w takim związku szczęśliwa dłużej niż 10 lat
alez Wy jestescie prosci i plytcy... a te z Was co to sa w zwiazkach z Wlochami od dluzszego czasu maj sie za jakies nie wiem jak wspaniale w tym temacie obcykane, a prawda jest taka ze juz na skypie z kilkoma rozmawialam co to maja mezow Wlochow i raczej wypowiadaly sie ze gdyby nie dziecko to...ale coz mozecie tu mowic gracie zadowolone i najszczesliwsze na swiecie...mi sie chce czasami smiac jak Was czytam
dziewczyno, ile ty masz twarzy???
no w sumie masz niezle doswiadczenie w udawaniu kogos innego w necie...nie mysl, ze ktos bedzie cie tu traktowal powaznie...lepiej zastanow sie nad soba i znajdz swoje wlasne JA
Jasssny gwint, rahma, po czym tak bierze?:))Można to dostać w aptece?
carissima84 ze mna jest troche podobnie. W sierpniu koncze 23 lata i tez szukam milosci, z tym ze ja sie jeszcze nigdy z nikim nie spotykalem, a w dodatku narodowosc nie ma dla mnie zadnego znaczenia. Problem w tym ze nie moge sobie nikogo znalesc i zaczynam myslec ze juz tak zostanie :). Powodzenia xD
Ciao ...ti vorrei conoscere:) vorrei sapere qualcosa di te, come ti chiami, di dove sei e perche ti piacciono cosi tanto gli italiani??:) pozdrawiam i do uslyszenia, Roberto z Warszawy.
Roberto, non hai notato che la ragazza aveva chiuso il topic dicendo che tutto era un grande scherzo...
no...era troppo lungo da leggere hahahaahhaaha...comunque era carino:) Ascolta Agata tu per caso abiti dalle parti di via Chelmska na mokotowie? Czerniakowska?Belwederska...??
secondo me non era carino ma moooolto stupido;)

pssst! non dire a nessuno dove abito io..poi Carinissima fara' scoppiare tutta la strada
mi puoi mandare una mail? [email] grazie:)
dolaczam sie do tego placzu...;)
jak czytam te wczorajsza dyskusje, dochodze do wniosku, ze niektorym ludziom naprawde sie nudzi...
....un bravo e buono italiano...

Sembrava mi stesse descrivendo ;-)
Massiiiiii ciao sono Io caterina gia me conosci da skype e gadu come va con beata?hhiihhi ti saluto bacioni ciao
ech dziewczyny i o co wy jestescie takie zazdrosne ze sie tak oburzacie jak byscie same siebie czytaly to byscie widzialy ze zazdroscia wieje z kilometra...
kasiula:-)masz racje ze są zazdrosne)
zazdrosne?niby o co?wytlumacz mi to ,prosze!
jasne, ja jestem najbardziej zazdrosna z tego towarzystwa...o ten mały rozumek...bo z małym rozumkiem to tak łatwo przepłynąć przez życie...
kasiu z milano powiem tak gdybys choc w malym stpniu nie byla zadrosna o cokolwiek to bys sie wogole nie wypowiadala juz chyba z 11 osob powiedzialo mi ze takie osoby jak Ty to wypowiadaja sie na tematy takie jak ten nawet gdy nie maja nic z nim wpsolnego tylko z powodu zadrosci ps a moze przypadkiem zagladnelas na moje foto ze skype'a hahha jesli nie to tak czy siak o cos tam jestes zazdrosna i spedza Ci sen z powiek, ze moglabys opuscic bez swojego moralu ktorykolwiek z moich postow, ciekawa jestem a wlasciwie mam wrazenie, ze cokolwiek co nie napisze jeszce tutaj w tym moim zywocie wg Twojej kolezanki malego rozumku, to Ty i tak sie w kazdym pojawisz choc zaden z tematow Cie nie dotyczy to i tak wepniesz swoje 3 grosze...ale coz wolnosc slowa...choc uwazasz, ze chyba tylko dla Ciebie hehe mylisz sie
..a co ma do tego twoje zdjecie????
:-O
a Ty caly czas meczysz ten temat?Juz powiedzialam,ze mialam konkretny cel,ktorego jak moge zauwazyc,Ty nie zrozumialas.I pomimo wszystko dajesz mi od zazdrosnej,zawistnej ,nieszczesliwej baby.
Jezeli ktos mysli,ze druga osoba to swinia,bo zwraca uwage w miejscu publicznym a nastepnie mowi,ze ta robi to z pewnoscia z zazdrosci ,bo na pewno widziala zdjecie -swiadczy o tym,jaka jestes "glucha".Glucha, poniewaz pomimo moich wpisow i tlumaczen ,Ty nadal nie rozumiesz.SZKODA PRADU ,WIESZ!!

....tak,spalam sie z zazdrosci!!!bostwo jestes nieziemskie,wiesz!!!
i co z tego????!!!!!
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 117

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia