DRUGI STOLIK- CZESC 14

Temat przeniesiony do archwium.
61-70 z 70
| następna
Meg! Wszystkiego najlepszego z okazji imienin! Wiele optymizmu, którym obdarzasz wszystkich dookoła i uśmiechu w pochmurne dni takie jak dzisiaj. papa
Dziękuję Ci Joluś za życzenia. Tak się składa, że spedzam je zakichana, z katarem po pas i klaszlem rozrywającym połuca, ale to nic. Świętuję z rodziną w niedzielę jak się troszkę wykuruję. Ogólnie nie narzekam, bo przynajmniej nadrobię zaległości w nauce italiano i czytanie książek. Nie jest więc aż tak źle a ja jako niepoprawna optymistka, wierzę., że w każdej sytuacji można znaleźć coś pozytywnego. Żyłam ostatnio na wysokich obrotach, więc mam okazję zwolnić tempa i odpocząć. Pozdrawiam Cię serdecznie. Pa!
witajcie. ale u nas przymrozilo, strasznie zimno. w pracy przemarzam , cale 8 godzin w autobusach i na przystankach. musze sobie kupic cieplutka czapke i cieple futrzane kozaki. chyba bedzie w tym roku ostra zima.pozdrawiam.
No i zleciało,już w piątek ponownie lecę do Italii.Będę z mężem 3tyg a potem to juz mu zleci szybciutko do świąt.Zasiąde do stoliczka dopiero pod koniec listopada.Pozdrawiam serdecznie.
No witajcie... Alisko - miłego pobytu w Italii w takim razie. Ja byłam teraz w Krakowie trzy dni. Oczywiscie lało jak z cebra. Ale mrozu jeszcze nie doświadczyłam w tym roku. Pozdrawiam serdecznie. Meg.
witajcie dziewczyny. dzisiaj piekny dzien, wspominamy tych ktorzy odeszli, zapalamy znicze. bylam dzisiaj na cmentarzu jak pieknie tyle plonacych zniczy, msza swieta.a jutro w dzien zaduszny ide do pracy. pozdrawiam serdecznie.
Jestem ciekawa, gdzie się wszyscy podzieli. Hejka, jest tu ktoś?
No normalnie mnie szokuję,że nikt sie nie przysiada do stoliczka.Ja już wdomciu-brrr strasznie sie ochlodziło w naszej Polsce.Zlecialo mi szybciutko ,teraz troszkę będę zaglądać do stoliczka.Meg pozdrawiam
Witajcie cieplutko, chociaż u nas jest okropnie. Pada śnieg, który zaraz się topi i wszystko takie ponure. Ostatnio mam dużo pracy i nawet jak jestem przed komputerem to nie mam czasu pisać . Pozdrawiam wszystkich. Jola
Zdziwiło mnie ,że nikt już się nie przysiada do dtoliczka,gdzie są wszyscy,tak nam się tu fajnie gadało,Meg ,Marzenka,Biri i iine forumowiczki-gdzie jesteście?
Temat przeniesiony do archwium.
61-70 z 70
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia