Jkaie dziewczyny lubią włosi ?

Temat przeniesiony do archwium.
31-51 z 51
| następna
ej no.. toz to ja specjalnie to napisalam.. eh, sie zarcik mnie trzyma. a to Mala Izka w Polsce.. ja przekonana bylam ze we wlochach :P
o jaaaa:O:O co za pytanie w ogóle???? śmiać mi się chcę z takich ludzi... myślę że nie musiałaś pisać że jesteś blondynką... to było do przewidzenia...
miiimi a do kogo te teksciki;)?
to chyba do autorki zdaje sie.. bo ja czarna jestem, a Ty Mala Izka? ;)
heheheh:):) potwierdzam... do autorki...
:)
miiimi, zolzo jedna, jesli bylabym blondynka, czulabym sie urazona ;P
no ale jestes czarna więc chyba nie czujesz sie urażona... poza tym mialam na myśli przysłowiową blondynkę... nie każda jest pusta, wcale tak nie uważam...
a poza tym nie wydaje mi się że osoba inteligentna napisałaby takie coś... pfff chyba że jak to często bywa na takich durnych tematach napisze że to żart i że chciała coś sprawdzić ....
ta druga opcja wydaje sie byc bardziej prawdopodobna :) teraz pewnie siedzi i cieszy sie ze temat sie toczy... a co tam.. lubie dostarczac ludziom przyjemnosci :D
ah co za pikny dzien! bedziemy z krolikiem sprzatac.. to znaczy ja sprzatac a on rozrabiac. milego dnia wszystkim! autorce tez ma sie rozumiec!
samczyk czy samiczka?ja mam pana skoczka.Ciekawe jak wygladałoby potomstwo królicy ze skoczkie.machniom?
no niestety, moj Musztardek jest chlopem z krwi i kosci..

btw: czy wac skoczek jest rownie zarloczny?
wystarczy ze sie rusze z miejsca, leci warowac pod lodowka ;)
Łazęga w dzień spi ale szaleje w nocy.a jak nikt na niego nie zwraca uwagi to skacze w miejscu tupiac przy tym jak rozchisteryzowane dziecko.Żarłoczny to on jest jak diabli
bede sie smażyc w smole.napisałam histeria przez ch,mea culpa
hahaha! dokonalas szybciej poprawy niz ja zdolalam to przyczytac. jesli chodzi o tego malego Musztardowego stwora to on raczej stara sie wykorzystac kazdy moment samotnosci, jest tak wymeczony przez mojego chlopa ze noc cala przedypia, se se se. a nawet gdyby zaczal tupac, skakac, na nic to.. nie slychac nic.. parkiet tlumi, ah ah. ostatnio sie rozbrykal maluszek, zaczal biegac... autostrada jego prowazi pod drzwi lodowki.. oszalec mozna :)
Ktoś wspomniał o lawinie i wcale się nie dziwię.
Same się prosicie. Teksy typu jakie się podobają, na jakie lecą - przecież to smieszne. Tylko jeden wniosek mi się nasuwa, że Włosi to muszą być debilami i to zdrowymi jak leca na takie laski.
Niestety drogie Panie, ładna kobieta zawsze będzie sie podobała niezależnie od koloru włosów czy oczu, więc Panie które zadaja takie pytania nie nadrobią mankamentów urody przefarbowanie włosów.

Jeden przykład:Monica Bellucci - ideał kobiety (włochów i nie tylko) - nic dodać nic ująć.I żadna z niej blondi.
ale my to wiemy Krolowo.. temat chyba zamkniety jest, teraz o krolikach :D masz moze takiego stwora? :)
kar_325 nie czasem to ty na filmie
Uffa, temacik schodzi na bionde? Hehe.. a dopiero co o ItalianoBoy było :D
kar_325 w watku pod tytulem "Zdziwilo mnie to, wiec prosze o opinie" forumowiczka trishya wklejla bardzo ciekawa historyjke na temat pewnej polki, ktora doskonale ci sie przyda bo wedlug mnie mozna sie po niej domyslec wlasnie jakie dziewczyny lubia wlosi:

Pewne dziewcze wraca z randki z płaczem. Mama pyta:
"Co się stało?"
"On mnie rzucił" mówi dziewcze "i stwierdził, że nie umiem
tego, czego on ode mnie oczekuje".
Na to mama pokiwała głową i zaczęła córce opowiadać o ptaszkach, pieskach i o tym, co i jak one ze sobą robią.
"Nie, mamo" mówi córka "pieprzyć się i obciągać to ja umiem koncertowo! jemu chodzi o to, że nie umiem gotować!!!"
Cóz w tym dziwnego, czy śmiesznego? To bardzo pragmatyczne podejście. Ile można sie pieprzyć o pustym żołądku?
Dlatego my o królikach i myszoskoczkach
Temat przeniesiony do archwium.
31-51 z 51
| następna

« 

Kultura i obyczaje

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia