Włosi zachwycają się Dodą

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 47
poprzednia |
http://www.pudelek.pl/artykul/5861/wlosi_zachwycaja_sie_doda/

jakies komentarze???
ocyzwiscie , ja skomentuje...

Podoba sie bo nie jest brzydka. proste!. a to jak ona sie zahchowuje to nie oznaka jej glupoty ale sprytu... gdyby byla glupia nie bylaby najlepiej zarabiajaca piosenkarka w Polsce. Poza tym wierze ze tak naprawde ona taka nie jest na jaka sie kreuje...
To jej wielkie IQ to jeden pic na wode. Gdyby byla inteligentna to znalazlaby sposob na zrobienie kariery, nie zachowujac sie jak prymitywna i wulgarna dziewucha. A to, ze podoba sie Wlochom to zadne zaskoczenie.
A tu masz zdjecie "pieknej" Dody, ktora w wieku 23 lat ma wieksze zmarszczki niz moja 50letnia mama. Jedno trzeba jej przyznac, ma zajebista wizazystke.

http://emil3q.wrzuta.pl/obraz/q3NxP1WTGc/doda_bez_makijazu_2
no tak... wcale jje nie bronie nie jestem jej zadna fanka.. per carita' ale wiadomo ze robia zdjecia po to zeby wywolac skandal czy ktos z was nigdy nie wyszedl na zdjeciu fatalnie...
to ze podoba sie wlochom, mnie rowniez nie dziwi...
Szkoda tylko, ze Doda na wszystkicj zdjeciach bez makijazu wyglada fatalnie. To normalne, ze makijaz poprawia urode, jednak w jej przypadku calkowicie ja zmienia. Naprawde ma swietna wizazystke.
Kolejny jakże inteligentny temat
To ze ma dobra wizazysteke to moze i racja,ale rowniez zdjecia bez makijazu mozna troche podretuszowac zeby ktos wygladal na nich bardziej niekorzystnie,takie jest moje zdanie ja ja widzialm na zywo i bez make-up i uwazam ze jest ladna dziewczyna ,pozdrawiam
O gustach sie nie dyskutuje, dla Ciebie jest ona ladna, dla mnie totalnie przescietna i do tego ma strasznie zniszczona twarz, ale prawda jest taka, ze nie wyglada w rzeczywistosci tak jak na zdjeciach czy w tv, a faceci patrza na nia i sa przekonani, ze ona tak wyglada po wstaniu z lozka.
no bez przesady NIKT po wstaniu z lozka nie tak nie wyglada.. poza tym dokladnie o gustach sie nie dyskutuje.
To powiedzenie, że o gustach się nie dyskutuje jest tak niesamowicie głupie, ze słabo się robi.
Wszystko jest kwestią gustu a o gustach sie nie dyskutuje więc nie dyskutuje sie o niczym...ufffff, co za myślowy bełkot.
Masz racje, Twoja wypowiedz jest belkotem.
Cicho zasrańcu, nie do ciebie mówię.
O kurcze, chyba przestane tak najezdzac na Wlochow, bo oni przy tobie sa szczytem inteligencji i kultury...
Nie zaśmiecajcie takimi tematami działu pomoc językowa .D
tak ale to powiedzenie.. odnosi sie do tego ze to co lubie ja nie koniecznie musisz lubic Ty.. co co podoba sie mnie nie koniecnzie podoba sie Tobie i mozemy gadac na ten temat i rozwazac ale mnie podoba sie dalej to samo, a Tobie co innego..:P nie bierzmy sobie wszystkiego doslownie..
Nie lenaa, sformułowanie "nie dyskutuje się" oznacza tyle, co oznacza, czyli zaniechanie jakichkolwiek prób dotarcia do prawdy.
w takim razie jesli zaczniemy wnikac w wiekszosc przyslow lub powiedzen wiekszosc z nich nie bedzie miala sensu. Doczepiajac sie do prawdziwego zrodla slowa..
Dyskusja oznacza próbę dotarcia do konsensusu, nie jego gwarancję. Zaniechanie dyskusji świadczy o tym, ze nie chcemy, żeby nasz rozmówca przekonał sie do naszych, jak nam sie wydaje prawdziwych, poglądów.
ok dla Ciebie to powiedzenie nie ma sensu.
Oooooo a biorąc pod uwagę to, że zazwyczaj moje poglądy maja wartość prawdy obiektywnej, myślę, że doszliśmy do porozumienia.:D
tak Gieniu!:)
myslenie jest rzecza ludzka:) co powiesz o Tym:P
No fajne, pierwszy raz to słyszę co prawda, ale fajne, choć to nieprawda i bez sensu.:)
dziekuje za ciekawa konwersacje..:D
azzz znaczy sie dyskusje
Ale to powiedzenie naprawdę nie ma większego sensu. Co ono ma oznaczać, jaką głebszą myśl niesie?

Pisanie, jedzenie nożem i widelcem, używanie papieru toaletowego, wszystko to sa ludzkie rzeczy, ale co z tego?:)
azzzz a juz myslalam ze sie udalo... ! no tak ale to jedna z ludzkich rzeczy! a Ty napisales ze myslisz... i tak w kolko
:D
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 47
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia