Atak pedalstwa we Włoszech

Temat przeniesiony do archwium.
31-40 z 40
| następna
jakby tu powiedzieć.. całkiem na temat:
http://wiadomosci.onet.pl/1629758,11,item.html
Ojjjjj miałam ja takiego niby wujka(konkubina ciotki),który molestował większą część dzieci z naszej licznej rodziny.Squrwiel(przepraszam za wyrażenie).
Był gejem do tego podglądał ludzi przez lornetkę chowając się za firanką bleeeeeee..no i pedofilem!!!!!!!
Wstrętny człowiek fffllleeeeeeeee, po 10latach spotkałam Go,byłam już dorosła.Wiecie co mi powiedział-"przepraszam" szwab zakichany!!!!!Choć byłam już dorosła odczuwałam strach przed jego osobą.
Mój kuzyn wychowywał się u ciotki i teraz...ma totalnie skrzywioną psychikę.Raz jest z facetem,teraz podobno się żeni z dziewczyna(z jedną już wziął rozwód).Sam kiedyś mi powiedział,że mam szczeście ze mnie "wujek" nie gwałacił bo bym była całkiem zryta.....
Homoseksualiści mi nie przeszkadzają,ale uważam że jedno z drugim ma zwiazek i nie wiem czy zostawiłabym dziecko z kuzynem idąc do pracy:( Masakra i dramat wielu dzieci....
niestety ale co niektorzy nie macie racji w pewnych sprawach ...
1. Kobiety homoseksualne nazywane są lesbijkami, natomiast mężczyźni homoseksualni - gejami (ang. gay).
2.Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) oświadczyła juz dawno temu, że „homoseksualizm nie może być rozpatrywany jako zaburzenie”. Oznacza to, że nie jest on chorobą i nie stanowi on odstępstwa od normy. Wszystkie trzy znane nauce orientacje seksualne: homoseksualizm, biseksualizm i heteroseksualizm są traktowane na równi.
3. Popęd homoseksualny, podobnie jak heteroseksualny, skierowany jest do osób dorosłych. Oznacza to, że lesbijki i geje poszukują dojrzałych partnerów, z którymi mogą tworzyć trwały związek. Nie należy mylić homoseksualizmu z pedofilią (czyli odczuwaniem satysfakcji seksualnej ze stosunków z dziećmi - dewiacja seksualna). Problem pedofilii dotyczy zarówno heteroseksualistów jak i homoseksualistów, a ich odsetek w obu grupach jest relatywnie podobny :)
Jak Świat Światem zawsze istniały dewiacje( bez względu na to co sie kryje pod tym słowem ),ale "nasze czasy" dają coraz wieksze przyzwolenie i akceptacje tego co w gruncie rzeczy nie jest normą, jest pewnym odchyleniem obojetnie jak sie to nazywa!!Co z dziećmi skrzywdzonymi przez wynaturzeńców? Kto z nas chciał by sie wychowywać w rodzinie gdzie mama i tata to model:2 facetów badz drugi :
2 kobiety???Jak to działa na psychike dzieci???Beda powielać ten model....
Brak słow jesli chodzi o pedofili,az gesia skórka wychodzi na grzbieci i włosy staja deba kiedy mysle co przechodzą takie dzieci....Skąd to sie bierze,czy to epidemia rozszerzająca sie szybciej i dalej ,niczym aids???Kto z Was ma dzieci myśle ze czuje teraz to samo co ja!!!
zgadzam sie z tym co piszesz, tylko nie powinno sie naduzywac pojec, od zawsze istnieje homoseksualizm. ludzie homoseksualni są często odrzucani i przesladowani, doswiadczają dyskryminacji z powodu swojej orientacji seksualnej. Brak tolerancji, wiedzy oraz panujace przesady powoduja, że wiele osob homoseksualnych czuje sie bardzo nieszczesliwych. Z leku przed reakcja otoczenia ukrywaja oni swoja orientacje seksualna, co owocuje czesto zlymi kontaktami z bliskimi, zaburzeniami psychicznymi oraz niemoznoscia samorealizacji.
zgadzam sie z toba, nie bronie homoseksualistow i rowniez uwazam ze to nie zdrowe dla dziecka wychowywac sie w takiej rodzinie bo jak mi wiadomo to jedna z przyczyn homoseksualizmu jest homoseksualne doświadczenia w okresie dojrzewania, wpływ hormonów matki na dziecko w okresie okołoporodowym, wpływ środowiska wychowawczego i rówieśniczego, relacje rodzinne, w szczególności z rodzicami.... z mojej strony moga sobie robic co chca w czterech scianach, a nawet na ulicy, ale adopcja dzieci powinna byc zabroniona :(
zgadzam sie z Toba!!jesli to komus odpowiada,niech robi co mu sie podoba ,byle nie wciagal w to nastepnych ludzi i wypatrzal ich psychiki,nie krzywdzil!! Rozumiem tez doskonale ze tacy ludzie czuja sie odrzuceni, zyja w swoim swiecie bo spora czesc spoleczenstwa ich nie toleruje (nie mowie tu o pedofilach bo tego nie da sie tolerowac !! ),ale wciagac ich sprawe do polityki???ale coz..politycy licza na ich głosy, wszedzie szukaja poparcia choc pewnie nie zawsze popieraja to co głosza na zewnatrz....
Ktos kiedys powiedzial a pozniej zaspiewal "zycie to jest teatr,mowisz ciagle opowiadasz,maski coraz inne ,dziwne sie aklada,wszystko to zabawa,wszystko to jest jedna gra,przy otwartych lub zamknietych drzwiach..."
Achaniol, czy ty jako specjalistka (w koncu dewiacje wszelakie to twoja dzialka) moglabys odniesc sie do tego artykulu? Chetnie uslysze twoje osobiste zdanie!? Byc moze masz wieksze od nas doswiadczenie w tej kwesti, dlatego tym bardziej licze na odpowiedz. Czy wg. Ciebie istnieja jakies przeslanki, ktore moglyby swiadczyc o faktycznych powiazaniach tych srodowisk?! Jesli tak to jakie? Pytam zupelnie powaznie. Z tego co tu piszesz, a raczej - wklejasz slowa profesora doktora habilitowanego medycyny i pedagogiki Pana Andrzeja Jaczewskiego, nie dowiedzialam sie niczego nowego, wszystko to mozna poczytac na tej oto stronie: http://niechnaszobacza.queers.pl/strony/homoseksualizm.htm
zenobio zgadzam sie z prof. jaczewskim i dlatego wkleilam poniewaz nie chcialo mi sie pisac ... jestem specjalistka w profilaktyce i resocjalizacji nieprzystosowania spolecznego, nie jestem natomiast specjalistka w dziedzinie homoseksualizmu, poniewaz zajmuje sie patologia spoleczna, dewiacjami oraz problemami spolecznymi. zgadzam sie ze homoseksualizm jest i bedzie zapewne problemem spolecznym poniewaz jest nieakceptowany w spoleczenstwie, ja natomiast jak specjalista nie moge nic uczynic w tej dziedzinie, poniewaz nie istnienie terapia homoseksualizmu, moge jedynie skupic sie na profilaktyce czyli na rozszerzeniu sie owego zjawiska, m.in nie zgadzam sie zeby takowe osoby mogly adoptowac dzieci.druga sprawa nie ma powiazan miedzy pedofilia (zaburzenie seksualne) a homoseksualizmem, gdyz pedofilia jest przestepstwem a homoseksualizm nie!a czy pedofil zgwalci chlopca czy dziwczynke nie swiadczy o orientacji seksualnej.raz w zyciu spotkalam w pracy pedofila i uwazam ze sa chorzy psychicznie i powinno sie dokonywac kastracji ..... ale na szczescie nie maja lekko w zakladzie karnym!co do artykulu jest to nie smaczna kampania, nie powinni wciagac dzieci do tych spraw.cos jeszcze chcesz wiedziec ... czy dalej bedziesz szukac czegos zebym sie zblaznila .... wiesz zenobia mimo wszystko co uwaszaz na moj temat jestem doskonalym pedagogiem resocjalizacyjnym, i to nie znaczy ze jak skonczylam taki kierunek i pracowalam w zakladzie karnym i szkole powinnam byc napuszonym babskiem, w tej pracy najczesciej osobami ktore maja efekty pracy sa osoby wyluzowane, i rozmawiajace prostym jezykiem, a nie zwracajace sie do osoby po 3 klasie podstawowki poematami ....oczywiscie w wiezieniu nie przebywaja jedynie "durnie" ale i intektualisci, wiec trzeba sie rowniez do nich dostosowac ...
koncowka byla odpowiedzia na wczesniejsze twoje posty :) odnosniej mojego tekstu do genia ... przykro mi z tego powodu ze tak sie to wszystko potoczylo, no ale coz ... za pozno na przeprosiny. wracajac do tego ze powiedzialas cos w stylu ooooo specjalistka a takim jezykiem sie posluguje, a sie posluguje bo czasem trzeba uzyc moznych slow zeby ktos zrozumial (nie mowie o geniu). pamietasz o doskonalym naszym polskim terapeucie marku kotanskim?on rowniez nie przebieral w slowach a przeciez glupi to on nie byl :)ale co ja bede sie tlumaczyc mysl co chcesz na moj temat, moge byc i "durniem" w twoich oczach.
zalegalizowac pedofilie????? Gdzie o tym slyszales? Gdzie sie tworza takie ruchy? Nie przesadzaj, wstret do pedofilow maja nawet najwieksi jak ty to nazywasz "lewacy":] I oczywiscie gej to nie to samo co pedofil, dlatego chocby, ze gej nikog nie krzywdzi.
Temat przeniesiony do archwium.
31-40 z 40
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Życie, praca, nauka