Maria de Filippi

Temat przeniesiony do archwium.
91-100 z 100
| następna
No dziewczyny,tyle czekania i gtaki kicz.Albo ze stresu,albo jest zupelnie beznadziejna tak z natury.Co ona to chciala soba pokazac tak pyskujac i faktycznie ,nie zna imiena faceta a wymaga ,zeby on znla jej.Skad ona wyskoczyla.Buuuu,szkoda.
ehhh, ale przyznajcie lepiej tak, jak gdyby odrazu z buzia leciala do niego :D agresywna byla ale przynajmniej z siebie latwej nie zrobila ... :P
Włosi głównie edukują się takiego rodzaju programami, więc może teraz do nich dotrze, że Polki to niekoniecznie śliczne i słodkie dziewczątka eheh
No to teraz już wszystko wiem.DDDD
a ktos widzial kabaret (nie wiem kogo) przedstawiajacy polakow :D kripstak i petretek :D ?
Cripstac e Petrectec :) - tak sie to pisze hehe
o rany,rany ...normalnie porażka!własnie oglądałam na yuotube dzisiejszy odc.
Aneta-ma jakąś meską twarz i sparaliżowane usta :| mogła nadrobic swoim zachowaniem i lepiej sie zaprezentować,ale niestety sie nie popisała,sama sobie dołek wykopala-po co sie przyznawała,że oglądała wczesniejsze odcinki skoro nie wiedziała nawet najprostszych rzeczy o Jacku...lepiej że odpadła teraz przynajmniej sie nie bedziemy za nia wstydzić!
Chociaż reszta dziewczyn tez udana :| postawiły na "naturalność"-extension,tipsy,usta powiekszone i kto wie co jeszcze... nie mówiąc o ZACHOWANIU!Ale to jest właśnie telewizja włoska :|więc nie ma co się dziwić!
moze wy wiecie jak moge obejzec uomini e donne z 29 lutego . probowalam na youtube ale nie ma ...
SERENA WROCILAAAAA!!!!!!!!!!!!!
Viva l'amor :)
Temat przeniesiony do archwium.
91-100 z 100
| następna

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia