do Herdak'a/Inf'a

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 74
co ty za farmazony pleciesz...........przeciez w tych wklejankach są podane zrodla wiecc.................przekleic kazdy potrafi........

Ty nasz geniuszu...wez leki i szybko biegnij do łóżeczka.....juz dosyc na dziś Twojej głupoty...no raz..szybciutko...i popij meliską na uspokojenie....nooo juz
Kolejny dowod na to ze nie jestes bystra. milej nocki zycze
hardak 15 Sty 2009, 22:54 odpowiedz
stefa, a w tym zdaniu to valle di lacrime tlumaczy sie jako padol placzu
Essendo rivolto verso l’al di là eterno, il Cristianesimo concepisce naturaliter l’esistenza terrestre come “valle di lacrime” da attraversare per giungere alla felicità eterna

a to kolejny dowod zeeeee masz cos z głową nie tak...:)
noooo nawet dziekuje Bogu zeee nie obdarowal mnie identyczną bystrością jak Twoja.....co by sie dzialo na tym forummm.....
tak tak coraz bardziej mi sie bodobacie.....................
:D
ehehe, ale kompromitacja hardaczku:D no popatzr, popatrz jak cie nakryli bezczelni!;) i co teraz? zaloze sie, ze nizknie i pojawi sie pod nowym nickiem, jak zawsze:)
Ciekawe, czy odpowie na, stawiane mu przeze mnie, zarzuty o leccaculizm i succhiaminchizm?
suppi, narazie to sie sami kompromituja;)
masz racje....Hardak....lekarz kazał przytakiwać.....blazen cykrowy i tyle.....i jeszcze ma czelnosc walczyć....
czlowieku zalozyles wiecej nickow niz masz wlosow na glowie.....o czyms to swiadczy prawda? na francuskim i in tez sa slady Twojego urzedowania.....czy wg Ciebie to nasza kompromitacja?
Tylko o jednym swiadczy. Ze jestes malo blyskotliwa
Serdecznosci Hardak
Ty nasza "serdecznosci" a dlaczego juz nie robisz tłumaczen...jest kilka zapytań....czyzby programek przestał działac....infusek srusek piegusek....
inf/hardak ja Cię proszę nie proś się......ale jak juz przy temacie to jeszcze coś takiegooo............

inf. 10 Sty 2007, 02:09 odpowiedz Zgłoś wpis do usunięcia
BeaI jakoś nie czuje sie skończonym kretynem skoro uzyskałem wykształcenie w stanach. byłem wychowany pzrez pare włosko amerykańska to wolabym wybrać amerykańskie pochodzenie. Bo soptykałem sie czesto z pogardą we Włoszech tylko daltego ze mówiłem lepiej od nich w jezyku angielskim i potrafiłem ich poprawiać w pisowni włoskiej.
Lecacùl ?- persona servile con secondi fini..buhahahaha
Sei proprio un conta frottole, vergognati Inf e chiudi il becco mezzo scemo Guarda dove stai andando
zle wkleilam Il paziente "bugiardo": pseudologia fantastica e problemi di compliance http://www.psychomedia.it/pm/modpsy/modtecpsy/nanni.htm to Infie i jego problemach ,ktore opisywal w swym pseudonaukowo fantastycznym tasiemcu amerykansko meksykansko hiszpansko wloskim, żeniac kit az furczalo 'infantylnym' panienkom..zreszta to jego ulubiony typ dziewczęcia..jego odbicie lustrzane..'swoj ciagnie do swego' he he..podobienstwa zblizaja..w szczegolnosci infantylizm..bedzie do panny mowil:moja droga INFantylko! he he
infusku przetlumacz tekst dla toskanki....tak Cię bardzo prosimy...bo Martino prosil o korektę....mozesz z łaski swojej nasza "serdecznosci" Herdaku nasz twardzielu....
Herr Duck?....kwa kwa..kwa...
inf... 7 Lut 2008, 16:56 odpowiedz
darekkkk ja to nie nazywam głupotą tylko niedoinformowaniem. Jak jest większość Włochów to nie musisz mi mówić. Wychowałem się z nimi to wiem o nich dużo

hardak/inf mozesz sie w koncu okreslić....skąd pochodzisz....bo zeznania sa rozne...
inf; 17 Kwi 2008, 20:08 odpowiedz
...ja osobiście uczę się angola-7 lat( nie lubię go), niemieckiego-5 lat(też nie za bardzo mi ,,podchodzi") i ruskiego -2 lata(nie nawidzę go!).
A z innymi językami też tak będzie?

(http://www.hiszpanski.ang.pl/Nietypowe_jezyki_1494.html)

Hardak/inf....i jeszcze mozesz wyjasnic nam skad pochodzi Twoja wiedza????
inf; 17 Kwi 2008, 20:08 odpowiedz
...ja osobiście uczę się angola-7 lat( nie lubię go), niemieckiego-5 lat(też nie za bardzo mi ,,podchodzi") i ruskiego -2 lata(nie nawidzę go!).
A z innymi językami też tak będzie?

(http://www.hiszpanski.ang.pl/Nietypowe_jezyki_1494.html)

Hardak/inf....i jeszcze mozesz wyjasnic nam skad pochodzi Twoja wiedza????
inf; 8 Kwi 2008, 13:38 odpowiedz
Oj gosia gosia nie ładnie jest się tak przechwalać:
hola todos uwielbiam ten kraj jest moim domem czuje sie tu dobrze klimat w barach panuje calkiem inny niz w polsce ,ludzie sa bardziej otwarci i serdeczniejsi nie ma jakiejs durnej zawisci zazdrosci.ludzi ktorych tu poznalam (mam na mysli hiszpanow) sa jak rodzina a nawet lepiej

http://www.hiszpanski.ang.pl/plantacje_zbiory_gdzie_teraz_najlepiej_11727.html

hardak/inf.....hmmmm cholerka.....wieccc skad pochodzisz?????? nie łapi się juz..moze dlatego ze jestem tak malo bystra...
hardak 18 Sty 2009, 13:56 odpowiedz
Chcesz byc czyms w zyciu, to sie ucz,
Abys nie zginal w tlumie;
Nauka - to potegi klucz,
W tym moc, co wiecej umie.
I zwaz, nie popchna tego wstecz,
Ani pochlona fale,
Kto umie chocby jedna rzecz,
Lecz umie doskonale
/Ignacy Balinski/

racja Hardak/Inf...racja.....
Dlaczego nie zignorujecie "tego czlowieka"? Widocznie lubi pisac takie rzeczy,majac radoche jednoczesnie.Szkoda Waszego czasu i nerwow na niego.
basienko...juz Ci tłumacze...dlaczego,
otóż jest to człowiek ktory wkleja na fiolecie swoje prywatne linki,kolejna rzecz,moim celem jest uchronić nowicjuszy przed @ nękaniem,przez hardak/inf,jezeli podasz swoj adres bo on Ci obieca tłumaczenie...to nie odpedzisz się od durnych linków i wiadomosci ......i wg mnie dosc wazne.... hipokryta wiec takich ludzi nalezy "pokazywac" na fiolecie bo nie daj Bog zaproponuje Ci pomoc...bedziesz wiedziala ze nie ma czystych zamiarów.
A ja bym powiedzial ze zakpil z fioletowych plotkar!
gaio 18 Sty 2009, 20:37 odpowiedz
Infantylus tak sie udzielal ,ze po 3 x dziennie nicki zmienial..sztuczny tlok wytwarzal,udawane zagesz czenie h he he to dopiero czub..a gdzierz na hiszpanskim pisal myslam zesie poleje zesmiechu do jakiejs panny ze on jest podobny do kota.../inf. 11 Sty 2007, 14:43
Antares11 ktoś porównał mnie kiedys do kotka. A dlatego że koty posiadają olbrzymią umiejętność uczenia się i dobrą pamięć, ale zapamiętują tylko to, co jest wygodne dla nich.
/ Inf mial racje bo jest prawdziwym KOTEM ,kotem ze zrytym beretem ...

vide /http://www.hiszpanski.ang.pl/Hiszpanski_a_Portugalski_7645.html
oooo witaj "nasza serdecznosci"...........hipokryzja i kreacja virtualnego wizerunku swiadczy tylko i wylacznie o Twoich kompleksach i braku akceptacji otoczenia.

gwoli wyjasnienia toooo pisales nie tylko na fiolecie...
Jak nie jestes bystra to ironii nigdy nie wychwycisz.
Pozdrawiam
Hardak
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 74