do Herdak'a/Inf'a

Temat przeniesiony do archwium.
61-74 z 74
| następna
Ironia to Twoje drugie imię.....nasz infusku,srusku,smierdziuszku,piegusku...
TY nasza :serdecznosci:
aaaaa wiesz co Pitrek ? czy jak Ci tam Mirek.....
ja to zapytam admina czy te Twoje prywatne linkii to są zgodne z fioletem...
czy przypadkiem nie zasługuja na "BAN" co Ty na to? zapytam,co?
To zapytaj
serdecznosci
Hardak
dobrze to zapytam....ja wiem ze Ty jestes "woznym" w szkole i masz klucze do sali informatycznej a co za tym idzie kilka IP ,ale badz spokojny damy rade....
idylla1, przeczytałam twój wcześniejszy apel pt. "pohamuj". Teraz ja ciebie proszę pohamuj.
"53" ....taaak napisałam....pohamuj....aaa to widocznie musialam robic milion rzeczy na raz...wiec...nie tylko ort ale i literówki,no jak widzisz "kobieta pracujaca" jestem :)

oczywiscie ze się pochamuje...:)
Cinquantatre. ona nie zna wersji infa. Juz wydala wyrok nie znajac prawdy;)
a propos znajomosci jezykow... Boją się otwierać drzwi, odbierać listy, podpisywać dokumenty. Wielu Polaków wyemigrowało ze znajomością tylko jednego języka... polskiego. http://polonia.wp.pl/title,Polacy-nie-gesi-i-swoj-jezyk-maja-wiec-innych-sie-nie-ucza,wid,11875714,wiadomosc.html
przeczytalem to co podala sette di nove.
I musze sie z artykulem wpelni zgodzic.
Znam ludzi w angli co sa od 6 do 10 lat a znajomosc jezyka ich drugiej ojczyzny bo jak to inaczej nazwac jast mierna i ciagle potrzebuja zyczliwej pomocy.O co jest juz trudno bo nie sa to osoby na topie.Aktualnie liczy sie samodzielnosc.A nie bycie wiecznie bujna dupa(to gdzies uslyszalem ostatnio).I te bujne dupy :)) nie dajace nic od siebie nawet korwa minimalnego wysilku.Maja najwiecej zalu i pretensji do tych potrafiacych.Co bardzo widoczne jest na tym forum.I takie samo pieprzenie,tlumaczenie jak i tutaj.O tym mogl bym napisac wiecej majac dobre doswiadczenie.Ostatnio cos klne wiecej ale to szybko okresla o co chodzi.To dziala :)
...>korwa
od korwina mikkego
no tak ,co za pomylka ma byc kUrwa a nie kOrwa :)
No ciekawe dlaczego mi sie tak napisalo i to takie wazne slowo.
Czuje sie naprawde zawstydzony :(
a mowialam ..od korwina..Dziwak jest liberalnym konserwatysta
mam nadzieje ze szanowny pan oprocz 'faktow i mitow' i ogladania' rozmow w toku' czytuje rowniez Gazete Prwna juz sie zapoznal:http://prawo.gazetaprawna.pl/orzeczenia/394494,wulgaryzmy_w_sieci_mniej_wulgarne.html
takie tabletki, tableteczki to daja tylko na receptę?...ja też chcę tak jak Inf za..przyspieszać:D
Temat przeniesiony do archwium.
61-74 z 74
| następna