Co dalej...?

Temat przeniesiony do archwium.
31-43 z 43
| następna
Pewnie, ze musi byc dobrze, kryzysy sa wpisane w zycie, ktore wybralysmy. Ale w koncu jesli przyjechalysmy tu za kims - za mezem, narzeczonym, to znaczy, ze uczucie jest silne. A zatem kogos BLISKIEGO juz na poczatek mamy. Oby ten fundamemt byl trwaly. I oby kryzysy nie nadchodzily zbyt czesto. Licze, ze z czasem coraz rzadziej...
Pinky26, moja strefa to Santa Rita. Daleko od Ciebie? Mozesz podac maila lub skype'a?
Pinky26 ja rowniez mieszkam w Turynie, napiz jak Ci sie podoba miasto i jak Ci sie tu zyje :)
kto dluzej sledzi forum to szybciutko powinien sie zorientowac ze im12=info.......
Mariannak napisz jak Ci poszlo w pierwszym dniu pracy trzymamy kciuki !!!
pozdrawiam:):)
lala26 ten fakt juz zostal stwierdzony wczoraj ale admin latal ze szczotka wiec pewne teksty wykasowal....oczywiscie zeee im12=hardak/inf....
jest to widoczne "golym okiem".....ojjj ....krecimy lody....infek..
Powaznie Dziewczyny???To ludzie maja az tak pokrecone pomysly,zeby wchodzic na polsko-wloskie forum i podawac sie za 3 rozne osoby???...ale w jakim celu?Efekt jakiejs desperacji?;)W Turynie zyje mi sie dobrze,Santa Rita to moje okolice ;) IM12 jak mozesz to Ty mi podaj jakis kontakt...nie wiem skype lub gg.Lala26.Ty rowniez jak mozesz!Buziaki Dziewczyny!
aaanooo maja....trzy nicki to ON ma dziennie....:) cóż taie jest życie nieudacznika :):)
O, wlasnie sie dowiedzialam, ze jestem jeszcze dwoma innymi osobami. Stale bywalczynie forum - macie FANTASTYCZNE wyczucie! Mysle, ze hardak tez to potwierdzi. A, przepraszam, przeciez to tez ja...
Pinky26, wszystkie moje adresy zawieraja pelne moje dane. W towarzystwie osob podejrzewajacych wszystkich o wszystko, wolalabym ich nie pisac. GG jeszcze nie mam, ale podam pozniej. Ty swoj masz?
im12, wypowiedziami niektorych osob na forum nie ma co sie przejmowac. Szkoda czasu na czytanie ich komentarzy.Pozdrawiam
im12, napisz najlepiej do Umberyjki:)
Jesli juz, to raczej ktos inny uwierzyl w Ciebie. Powinni Cie zaprosic do tv w celu opowiedzenia 1 CV i juz praca. To chyba pierwszy wypadek we Wloszech. Jesli prawdziwy, to i ostatni.
a coz w tym takiego dziwnego podac adres @ na forum ? Zazwyczaj umieszcza sie w informacjach "o sobie " ....a Ty Hardak ...dziwna jest Twoja aktywnosc wlasnie w tym poscie...nie sadzisz.....? !
hej dziewczyny,w pracy byłam super, świetnie podobało mi się strasznie, tyle co z tego-nie dostałam tego pieprzonego pozwolenia na pracę....polacy w szwajcari to kategoria B, a nwet C.najpierw zatrudniają szwajcarów, później obywateli starej unii, a później nas...
droga do locarno to koszmar-same zakręty, na wysokości prawie 2000 m....wczoraj jeszcze spadł śnieg, więc jechałam 30 na godzinę:)
coż pozwolenia nie ma, a więc wracam do szukania pracy, szwajcarię sobie odpuszczam, bo co ztego,że już dwie prace tam znalazłam,jeśli nie pozwalają mi pracować...
a najlepsze jest to,że wczoraj po raz pierwszy od pół roku zadzwonili do mnie z gi group,że jest praca dla impiegata commerciale w mojej miejscowości, 10 minut od domu.....kazałam im wysłać moje CV, może akurat mi się poszczęści...3majcie kciuki dziewczyny, bo mam dzisiaj niezła dolinę...
pozdrawiam papa
marianna przykro mi..no ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo wiec na pewno znajdziesz cos lepszego i przede wszystkim blizej, pozdrawiam Cie serdecznie !
marianna ..szukaj dalej ..zapewne coś znajdzie...powodzenia
Temat przeniesiony do archwium.
31-43 z 43
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia