Dove sei Kaczuszka?

Temat przeniesiony do archwium.
61-78 z 78
| następna
Agnieszko, to podesłałem ci coś dla rozrywki :-)
Inf. a ja myślałam, że z pomocą się oferujesz...
ooo !...i Inf nabiera wiatru w pióra przerzedzone mijajacym czasem hehehehe...Agnese nie widzisz?..ten to mysli ze ma 'strzelbe' hehehe...i jakas 'kaczke' na forum upoluje. hehehe//tak sie kreci kolo ciebie..heheh do usranej smierci ci teraz bedzie wysylal i wysylal jak reszcie swiata..jak sie dopada do maila to jzu tylko 'sam spam infantylny'../buhahahahaha....Italo a ty masz kilka ENEK! nie bylo cie troche..gdzie byles jak cie nie bylo?.../swoja droga 'TEN kaczkuszka' mial dosc wyrazny masculinistyczny sposob pisania na poczatku..twardy krotki..Oooooch nie mysle o zbereznych rzeczach !tak jakos mi wyszlo z tym 'twardym krotkim'....hehehehe :D
Cześć Sette...właśnie o Tobie myślałam..."TEN kaczuszka"...dobre. Sama właśnie zbieram fakty i ciągle nie mogę się nadziwić jak ja tego wcześniej nie zauważyłam...ok na to że Kaczuszka to Kaczor raczej w życiu bym nie wpadła (chyba mam nie aktywny przycisk z napisem podejrzliwość) ale że Italo to moja Kaczuszka powinnam się domyśleć...teraz widzę podobny styl pisania, powielane błędy i ten "twardy i krótki" sposób pisania choć z drugiej strony jako Kobietka/Kaczuszka szło mu niesamowicie nigdy bym nie pomyślała, że spódniczek nie nosi:):)
Gaio ,chamstwem to na tym forum nikt Cię nie przebije ;)
nie ma to jak byc celebrytka! buhahahaha
Inf wbij sobie ..nie wazne co piszą, grunt zeby o tobie pisali....buhahahahaaaaa
Gaio, masz wyraźne braki w opanowaniu składni wypowiedzi
To byla dobra szkola mojej dziewczyny.Trudny harakter i zagadkowyAle kochana osoba.Ciagle powtarzala zeby ja sluchac uwaznie by byc dobrze zrozumianym tzn. ja zrozumiec.
nie skladnia jest tu najwazniejsza gamoniu, a status celebrytki Paris Hilton i Dodzia Elektrodzia tez nie spelniaja wymogow skladnowych..a ty gamoniu spojrz na swoj caloksztalt..kłamstwo kalmstwem poganialo i pogania w ciagu dalszym/przenioslo sie na inne fora....hehehe 16 jezykow..16 skladni..kto ci wierzy?... buhahahah..ty masz 'skladak' a nie mozg w takim razie buahahahah
Gaio, zrobiłem zdjęcie z usuniętą wypowiedzią ;-)
Ludzie !Papiez Inf. robi 'se' prywatne archiwum !sam fotgrafuje to co wpisal..ke palle! polalam sie po prostu jaja jak berety!To sie nazywa MANIA WIELKOSCI! Fotografowac wlasne wpisy!
mamma mia....co tu się dzieje, siusiam ze śmiechu...:):):):):):)
zobacz tu https://www.ang.pl/user.php?id=1693812
Nieuku ,nie wiesz co to jest metoda podobieństw :-)
taaaaa....chodzi ci Infantylusie o metode podobienstw czy metode podobienstwa..bo z twoim 'kartoflanym polskim' to niczego nie mozna byc pewnymi zawsze trzeba miec wzglad na twoj sposob postepowania czyli odkrecania kota ogonem.A poza tym jako facet jestes nudny jak flaki z olejem ,by bawic kobiete to trzeba z nia rozmawiac na tematy ktore ja interesuja ty ze swom primitywnym ziemniaczanym imbrolionizmem do niczego sie nie nadajesz.Doprawdy nieobyty towrzysko jestes,az wstyd.
ride bene chi ride l'ultimo
Inf skoro palnujesz zmienic nicka to zrob to ale pamietaj nie pisz juz wiecej nazdnym forum ze znasz 16 jezykow,nikt nie jest taki glupi zeby sie nie domyslic ze to ty..nawet admin ktorego masz za niewiadomo kogo potrafi czytac to co wciskasz panienkom,bo twe ego chce blyszczec i sam sie demaskujesz.Nie pierwszy i nie ost.raz usilujesz na tym bajerze jechac...samoreklama dzwignia handlu,ale papiezem to ty nie zostniesz /daruj sobie blogoslawienie innych na forum/wiec zachowuj sie nie jak wariat co z wariatkowa dał noge a jak powazny czlowiek/bo z tego co piszesz to juz ci 30stka stuknela/ a zachowujesz sie jak zgorzknialy emeryt/ Jestes jakis taki niewydarzony ,malo 'maturo'.Odstajesz. Bedziesz mial respekt dla innych i nie bedziesz sie wydurnial i blaznowal to i inni beda miec respekt dla ciebie. Koniec dyskusji.
Temat przeniesiony do archwium.
61-78 z 78
| następna