bo to w sumie dziś...

Temat przeniesiony do archwium.
Tak sobie pomyślałam, że....WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO CHŁOPCOM
nawet Dziwakowi życzę...samych przyjemności w życiu:)
w sumie przez przypadek weszlam na ten temat , bo tak naprawde nic mi ta nazwa nie mowila , ale podlanczam sie do przedmowczyni ... wszystkiego naj :-) spoznione ale szczere :-)
No dziekuje Aagnese,Nie wiedzialem ze to dzisiaj jest dzien chlopaka.
A ja Wam wszystkim dziewczynki zycze przez caly rok fajnych udanych wesolych i niezapomnianych wakacji :)
taaa..chlopcy to sie maja dobrze cale zycie ..spojrzmy ..taki chlopiec 45 lat zabawia sie ...z dzieckiem..13 letnim..dzieckiem..i potem 30 lat sie miga...taaa dzien chlopca...heheh szczegolnie wloskiego?buuuu
eee to taki dzień w ogóle istnieje, figuruje jako święto w kalendarzu, żarty chyba jakieś heheh :D
prawda jest taka, że niemal nikt o nim nie pamięta...sami chłopcy zresztą też
jak dla mnie na siłe wymyślony i sztucznie podtrzymywany no ale niech i oni się chwile pocieszą
A dzien kobiet lub matki jest w kalendarzu a dzien urodzin dziewczyny lub slubu i narodzin dziecka jest w kalendarzu ?
Troche sympati wykazcie,zrozumienia i drobnej nic nie kosztujacej pamieci,
Nawet dnia wyplaty nie ma w kalendarzu.Ale o tym dniu to wszyscy jakos dziwnie pamietaja.I nikomu nie przeszkadza ze takiego dnia niema uchwalonego w kalendarzu.
:):):)))))
sympatia, zrozumienie?! a z jakiej to racji? :P
No jak to dzień kobiet, dzień matki...jak najbardziej jest tylkoi jakoś dzień ojca juz nie taki jasny tak samo jak dzień chłopaka...

Oj Dziwak, Dziwak...przypomniałam sobie więc złozyłam życzenia, nawet dla Ciebie indywidualnie, choć powiem szczerze że zazwyczaj częściej niepamiętam niz pamiętam

ps. A tak swoją drogą jak zapomnisz o urodzinach swojej dziewczyny to szybko zrozumiesz dlaczego warto pamiętać;)
ja nigdy nie pamietam o o urodzinach moich znajomych i rodziny,nawet o swoich czesto zapominam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia