no tak.. to juz pewnie bylo :)

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 127
..ależ przez 'ch' jest dłuższy! :)))
:)
Młoda damo!! ;))
Quasi nie udawaj zgorszonego!
:))) ...dłuższy wyraz... a Ty co pomyślałeś??...a feee!!!
:)
Ivonka zrob jak kiedys ja..idz na spotkanie ale duzo wczesniej../jesli cie zna ze zdjecia to ufarbuj/obetnij wlosy zaloz ciemne okulary kapelusz z woalka, ruska czapke futrzana ..taka jak z Czterech pancernych ..w tym roku sa w modzie/c o tam mozesz zamaskuj sie i przyjdz na miejsce spotkania zpol godziny wczsniej..wybierz dobre miejsce do obserwacji i usiadz..Wiesz czasem to zsamej wstepnej obserwacji odechce sie czlowiekowi tzn kobiecie do goscia podchodzic,jak sie go pobserwuje ,ze mysli ze kobiety jeszcze nie ma i dlubie sobie wnosie albo gacie z dupy wyciaga bo sie wbily mocno pomiedzy posladki heheh ,skonac mozna..Zabezpiecz sie lepiej..Peruke mozesz raz dwa sciagnac i czarny plaszcz dwustronny przekrecic na druga strone i byc w czerwonym plaszczu,okulary schowac i juz jestes inna kobieta ,a facet pomysli, ze sie spoznilas...sprobuj..bedzie bardziej sensacyjnie...Ja sprobowalam..ale sama to wymyslilam..i po obserwacji do goscia nie podeszlam ale za to bylam gotowa by haftnac...Mialam farta ,ze mi ten pomysl przyszedl do glowy.Nie masz pojecia jak oni sie maskuja..wiec ty badz szybsza i przewidujaca.Tylko sie nie umawiaj w tym lobby hotelowym w hotelu ktorego bedziesz mieszkac..w innym..obok!tak prawde mowiac Wasze spotkanie powinno byc w pol drogi, to, ze Wloch tak blisko siebie ,swego domu sie umawia tzn ze ma rodzine i nie moze na dluzej z domu zniknac..podaj prosze dzien tygodnia na jaki sie umowilscie to ja "przepowiem/wykracze" wiecej..a dobra w tym jestem. :D
taa ..nie wpadlam na to ,ze mozna go tym C przedluzyc..dobre, dobre.. To chyba jedyny wyraz na 3 litery gdzie mozna az trzy byki walnac
:))) Sette, czy Ty przypadkiem, tak prywatnie, nie jesteś Joanną Chmielewską??? :)
nie .. Ale znam ja..tylko ,ze z kasyna a grajac na automatach kazdy mysli tylko o kasie , wiec za wiele nie rozmawialysmy ,ale byc moze wykorzystala pare moich pomyslow :D
Yamdava poznalam ja jak pracowalam w owym miejscu..zeby nie bylo niedomowek,ona dobiega 80..sympatyczna jest, zawsze usmiechnieta.Lubisz jej ksiazaki?
Sette di Nove, ze tez Ci sie tak chce.
Ja tam mialam faze umawiania sie przez badoo i wspominam milo, choc zaden kandydant mi nie przypasowal, Bo mnie niestety nudzili.
Teraz sobie tak mysle ze moze to oni mnie obserwowali jak sie po tylku smeram albo co gorsza jak biust poprawialam:)
Mi by to rybka byla jak on sie wierci na stolku.
Nie zachowywalam tez Bog wie jakich ostroznosci. Przeciez wystarczy jakas ruchliwa kawiarnia i jak sie facet zle zachowa to zaplacic za swoja kawe i powiedziec mu gerecznie dziekuje!
Mi by sie nawet nie chcialo jakies przebierania uprawiac. Szkoda czasu i atlasu na obserwacje czy on kozy w obrus wyciera:))Jako ze i mi sie przytrafialo rozne tam glupoty.
Czytalam kiedys jak jakas dziewczyna na innyk forum przechodzila kryzys nazeczenski. Wsrod wielu glupich powodow podala tez ze nazeczony z wydlubanej kozy robi kolki i pstryka nimi.
Pomyslalam ze musze zbadac "mojego" czy tez nie jest taki walniety i drobiazgowy i jak lezelismy na wersalce to ja wzielam tak niby koze i zrobilam kolke i pstryklam na na szafe. A on zaraz dlubie w nosie robi kolke i mowi: "ciekawe kto dalej":))
Prosze nie myslec ze my swinie jestesmy bo mi tu chodzi o drobiazgowosc.
Czy ja jestem jeszcze do uratowania:)
Ze opisuje jak w nosie dlube.
Sama sie teraz z tego wyznania smieje:))
Kiedys u mojej mamy jak poszedl do kibla to jak wrocil to wytarl rece w obrus.
Moja mama z tonem i mina oburzonej mowi do mnie: "Moze mu cos powiesz".
A ja pytam no co mam powiedziec, znow sie czepiasz.
Bo nie wpadlam na to ze to o zachowanie chodzi.
Jednak z nas swinie:)))
Ten co do tego kibla poszedl, to wiecie kto:))
Ale musze go usprawiedliwic.
Bylismy na mega kacu i po nocy nie wyspanej.
Staralismy sie jak mogli sluchac grzecznie pani matki. Przerabiala swoje dolegliwosci wszystkich narzadow!! I kazala mi to z dokladnoscia tlumaczyc!Masakra, bo nie wypadalo ziewc ani powiedziec "dosc babo". Naprawde facet sie staral jak mogl byc super grzecznym i sluchal przytakujac.
Wiec z obrusem to tak jakos ....:))
Knur? hehe penie chcial mamie pokazac wycierajac rece w obrus ,ze nie miala ani papieru toaletowego ani dosc czystych recznkow w lazience..jabym ten gest wycierania rak mego goscia kandydata na ziecia tak odczytala...niewazne ze Wloch. niewatpliwie cos tym gestem chcial mamie twej pokazac..Ale co?..wyjasnilas sprawe potem w 4 oczy?..o co mu chodzilo?..zaciekawialo mnie p.f.
e tam ..to co ja widzialam..to to dopiero bylo! zadne tam kozy z nosa,charkanie pod stol czy lapanie za cycki ,dupe kelnerek..Nie bede pisac co !..lepiej nie pisac!..Ale tak sie przyczajając mozna uslyszec ze PAN np.gdzies dzwoni..np do zony...czy narzeczonej z 15 lenim stazem...albo po prostu do dentysty i zamawia wizte dla dziecka,ktore przyprowadzi zona..albo rozmawia z adwokatem jak tu placenia alimentow uniknac..zawsze cos mozna nie tylko zaobserwowac ale i uslyszec.O ile sie zna jezyk..Ivona chyba dobrze nie zna :D
No tak, tu masz racje. OK, ale i tak by mi sie nie chcialo.
To klepanie kelnerki mnie przekonalo:))
A to ci hu.., bo ch.j to za duzo powiedziane:)
taaa rozumiem,pewnie ten obrus wydal mu sie siedliskiem bakteri po wysluchaniu wszystkich chorob..nooo.. mial wytluaczenie ze alkohol oslabia wzrok..biedak nie wiedzial co czyni albo sie po prostu czul tak wspaniale jak u siebie w domu!
On nie ma tego do tej pory przebaczonego!!
A owszem rozmowy byly.
Nawrzucalam mu jakim chamem jest .
Zapomnial sie, ot tak:))
Mial dosc i po prostu jakos tak wyszlo, choc tarl o spodnie najpierw:))
heheheh nie moge ze smiechu..to ja ci napisze co palant zrobil..heheh w kowbojskim kapeluszu gajerek dzinsowy,kowbojki, amerykanski akcenta bryka amerykanska wielkosci koldry /koldry malzenskiej./...ja to wszystko oblukalam siedzac grzecznie przy 2 oknach..a On wstal od stolu od kumpla/slyszalm o czym mowia/..poszedl do drzwi minal WC i odeszczal sie zaraz za drzwiami ..na parkingu...siedzialam w takim super punkcie, ze nie sposoba bylo nie dojrzec....buuuuuu.Nie mial chlop farta w za dobrym punkcie sie usadowilam...mialam az 3 strony swiata na widoku..Okna byly ogromniaste..sciany z szyb doslownie..A on potem wrocil do stolu i jadl dalej ,nawet lap po laniu nie umyl bo nie wszedl do WC!
Ja nie mowie ze on jakis gosc na pozomie ksiecia i nawet pokazywac by mu sie nie chcialo co mysli o tesciowej. Jedyne co to ze chcielismy jak najszybciej wyjsc ale tez bardzo sluchajacych i przejetych udawac.
Tak sluchal o dolegliwosciach i nie chcial nic stracic z opowiesci ze nie mial czasu wytrzec rak w laziece:)
Ale rece umyl!!! Czyli nie tak zle.
Widzisz to nie takie proste. Ja ci pokaze inna strone medalu:)
Mam w pracy praktykanta i ze praktykant sie staral i odwalal za mnie prace dalam mu dobra ocene.
Wiec zaprosil nas na kolacje do siebie.
Byli tam tez jacys inny praktykanci:)
Zona praktykanta jest przeczkolanka! Pani jest sercem i duszom przeczkolankom!!
I jak pani poczuja sie swobodniej to jak ktos wracal z ubikacji to pytala czy spuscil wode i umyl rece!!!
Mi sie nawet sytala czy czasami wkladki higienicznej nie dalam do kibla!!!
Mi jakos to nie przeszkadzalo ale praktykant wpadl w szal na zone i bylo wesolo.
A moj do tej pory jak wracam z WC to sie pyta czy wode spuscilam:))
Wiec obrus mozna przebaczyc, no ni?
przebaczyc.. najlepiej to sikac pod prysznicem,mocz wspaniale działa na ewentualna grzybice stop i jednoczesnie jest to czynnosc ekologiczna bo oszczedza sie wode sikajac i biorac prysznic.heheheheh dziwna ta pani przeszkolanka /od slowa: przed szkołą..czyli przed+ szkola+ nka :D/potraktowala was wszystkich jak dzieci..wloskie dzieci..tez dobre heheheh
Przed szkolom!! Kurcze jakie logiczne.
Wiec tak, to krakowska przedszkolanka:))
Akcja mego zycia dzieje sie w Krakowie:)
Ale akcja z obrusem dziala sie w Linzu.
Kobieta sie zapomniala, ja jakos nie zwrocilam uwagi a maz mial dosc, klocili sie i przepraszali caly czaas nas.
Ja jej wybaczylam:)) A on ja chyba kiedys zabije:))
A moj odwieczny nazeczony sie pytal : "Co ona mowi".
Bo jeszcze tak dobrze po polsku nie umial.
Mi sie moz przedszkolanki pozniej pytal co sie ten pyta.
I jakos tak wyszlo ze przetlumaczylam wszystkim by myli rece i spuszczali wode:))
Jak sie kiedys na randke z badoo umowie to sie tez faceta zapytam jak wroci z ubikacji czy spuscil wode:)
Ale chyba sie nie umowie juz nigdy bo faza mi przeszla i jakos znow moj nazeczony w laski powrocil.
ahahahahaha :) a moja kolezanka ma meza wlocha.. i jak kiedys przyszlam w gosci na kolacje, to on akurat gotowal... po czym wyciagal jedzenie z garnka reka i mnie czestowal zebym sprobowala jak on dobrze gotuje :) coz.. A wracajac do tego mojego nowo poznanego, ja nawet wiem w ktorej piekarni pracuje :) hehe kto jest lepszy odemnie? a wiecie jak to zrobilam? Jak juz wszyscy wiedza, spotykalam sie z pewnym nigeryjcykiem i.. wlazlam na neta, szukajac ludzi mieszkajacych w Udine :) znalazlam jednego nigeryjczyka :) ktory obadal cale miasteczko :) i piekarnie :) i tak o to, zlapalam Pana makaroniarza :) nie chce byc nie dobra i nie prosilam tego kolesia aby go sledzil, az do domu :) chcialam aby tylko znalazl piekarnie, w ktorej pracuje :) i tak wybieram sie do Wloch po bulki :) kto jedzie zemna?
//ale te bulki maja byc slodkie,slodkie rogaliki....Wiesz,ze piekarz idzie na 22 czy 23 do roboty i schodzi z rana ok 8 ej..chcesz sie seksowac w bialy dzien?//pozaciagaj zaslony i zapal nocna lampke! :D
hmmmm on mi mowil, ze zaczyna prace o 01.00 i konczy okolo 10.00 :) a tam od razu sexowac.. Mi najbardziej zalezy na informacji ile taki wloski piekarz zarabia :) i to nie dlatego, ze jestem materialna, mam nadzieje, ze zarabia 1000 euro :) to znaczy, ze jest biedny i wtedy nie bedzie myslal, ze z nim gadam bo ma kase. No, kto wie ile piekarz zarabia? i mi mowil, ze ma wolne tylko z soboty na niedziele. To prawda? czy sciemnia zeby nie gadac za duzo zemna?
nie jestes materialna? to jaka, eteryczna?
1500 pewnie ma do 1700..ale co to jest ma zone i dziecko? zazadaj okazania dowodu osobistego ze nie jest zonaty..na wstepie..ma sie wylegitymowac..acha ..w loskie hotele maja to do siebie,ze jakby chcial isc do ciebie na gore musi zostawic swoj dowod w recepcji.. wiec go na dole wylegitymuj..heheh bo potem on bedzike be dowodu..i wiesz zebys sie lyso nie poczula jak panienka z recepcji bedzie wolac od niego dokument..No tak wlosi maja ..ze jakby byl pozar to musza wiedziec kto z kim sie w danym lozku spalil..hehehe
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 127